Як вибрати дитяче пюре.

Малюк росте, і разом з ним ростуть потреби його організму в різноманітних корисних речовинах: мінеральних солях, жирах, білках, вуглеводах і вітамінах. У віці 4-5 місяців настає час введення прикорму: соків, фруктового і овочевого пюре , сиру. Як же вибрати якісне дитяче пюре ?
Інструкція
1
Прочитайте склад продукту. Якісне дитяче пюре не повинно містити консервантів, підсилювачів смаку і стабілізаторів, штучних ароматизаторів і барвників. Про відсутність консервантів у продукті свідчить невеликий термін придатності. Присутність цукру в дитячому харчуванні допускається, але не вітається. Продукт повинен містити мінімальну кількість спецій, малюки їх погано переносять.
2
Не купуйте пюре , в складі якого є соя. Велика ймовірність того, що вона може бути генетично модифікованої (ГМО).
3
Перевірте відповідність дитячого пюре віковій групі, до якої належить ваш малюк. Обов'язково подивіться на дату виготовлення і термін придатності продукту.
4
Якщо ви хочете купити дитині фруктове пюре , то віддайте перевагу фруктам, вирощеним у вашій місцевості. Почніть з моркви та яблук. Після того, як малюкові виповниться рік, акуратно вводите в його раціон пюре з екзотичних фруктів. Не варто купувати суміш з різних фруктів. Спочатку візьміть пюре з одного виду, а з часом спробуйте змішувати різні овочі або фрукти.
5
Зверніть увагу на спосіб приготування пюре . Маркування «термізований» означає, що продукт виготовлений при високому температурному режимі. Плюсом термізовані дитячого харчування є тривалий термін зберігання, але в ньому менше вітамінів і корисних речовин.
6
Уважно огляньте упаковку, вона не повинна бути деформована. Навіть незначні вм'ятини або тріщини свідчать про порушення правил зберігання продукції. Фруктове пюре краще купувати в скляній баночці, так як це найбільш екологічно безпечна тара. Упаковка повинна бути герметичною, при відкриванні банки ви повинні почути бавовна.
7
Перед тим як дати пюре крихітці, спробуйте його самі. Різкий запах і неприємний смак - привід відмовитися від даного продукту. Якщо ж всі вищевказані умови дотримані - можете сміливо купувати товар!