Як відновити згорілий будинок. Як знищити запах гару в згорілому будинку.

Відновлення згорілого будинку залежить від того, наскільки сильно він пошкоджений і з якого матеріалу був виготовлений. У будь-якому випадку спочатку доведеться провести демонтаж всіх пошкоджених конструкцій і тільки після цього перейти до монтажу будинку .
Вам знадобиться
  • - будівельні матеріали;
  • - оздоблювальні матеріали.
Інструкція
1
Якщо згорілий будинок був виготовлений з каменю, плит, блоків та перекриття були із залізобетону, демонтуйте дерев'яний дах, яка завжди згоряє при пожежі, встановіть нові стійки, укосіни, обшийте фронтони.
2
Усередині будинку приберіть все, що згоріло, промийте всі стіни з використанням хлорвмісних засобів, які частково прибирають запах гару, обробіть рідкої вапном за допомогою фарбопульта. Це також дозволить частково видалити запах гару, і ви зможете приступити до монтажу підлоги і внутрішній обробці стін.
3
Постеліть нові лаги, прибийте плахи. Внутрішню обробку вам доведеться зробити повністю нову незалежно від того, наскільки сильно була пошкоджена стара обробка. Тільки таким способом можна остаточно впоратися з запахом гару і усунути всі наслідки пожежі. Спосіб обробки залежить від ваших смаків і матеріальних можливостей.
4
Якщо згорів будинок, виготовлений з бруса, кругляка, вам доведеться почати будівництво знову, так як дерево дуже швидко займається і згоряє практично повністю, якщо не оброблено спеціальним складом проти горіння.
5
Якщо стіни згоріли не повністю, демонтуйте їх, виберіть те, що ще підходить для монтажу. Все інше вам доведеться купити, зробити новий зруб з частковим використанням того матеріалу, який знаходиться в придатному стані. Відразу ж після виготовлення зрубу просочіть його складом проти горіння, який ви можете придбати в будь-якому будівельному супермаркеті.
6
Навіть якщо перекриття в будинку були залізобетонні, то при демонтажі стін зніміть їх і після установки стін знову встановіть. Дерев'яні перекриття вам доведеться замінити повністю.
7
Поставте стійки на даху, обшийте фронтони, покрийте дах покрівельними матеріалами і приступайте до монтажу підлоги і до внутрішнього оздоблення стін.