Як знайти коментарі.

Кожен раз, викладаючи фотографії та відеоролики на свою сторінку «ВКонтакте», ми хочемо отримати цікаві коментарі . Подивитися те, що вам написали під знімками і роликами простіше простого.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет, реєстрація на сайті «ВКонтакте».
Інструкція
1
Зайдіть на свою сторінку на сайті «ВКонтакте». Зазвичай всі нові коментарі (під знімками, роликами, навіть ті, що залишають на вашій стіні) тепер позначаються в розділі «Мої новини». Зліва від вашої фотографії (аватарки) в списку опцій знайдіть позицію «Мої новини».
2
Кількість нових коментарів буде позначено в дужках поряд з написом «Мої новини». Наведіть на неї курсор і натисніть один раз лівою кнопкою мишки. Через кілька секунд відкриється цей розділ, і ви побачите всі свіжі коментарі на матеріали, розміщені на вашій сторінці.
3
Натисніть у верхній частині цієї сторінки опцію «Коментарі». Перед вами відкриється сторінка, де ви зможете відстежити всі обговорення, фотографії та інше, де ви залишали свій коментар. У міру прокручування сторінки вниз ви будете повертатися до більш старим коментарів.
4
Якщо ви хочете переглянути всі коментарі , які залишали користувачі сайту під вашими знімками, то зайдіть на сторінку своїх фотоальбомів. Для цього натисніть на опцію «Мої фотографії», розташовану з лівого боку вашої сторінки або зайдіть в фотоальбоми, які знаходяться під списком ваших друзів.
5
На сторінці з альбомами, у верхній частині знайдіть опцію «Коментарі до альбомів». Натисніть на неї один раз лівою кнопкою мишки і перед вами з'являться всі коментарі до ваших зображень.
6
Для того, щоб подивитися коментарі до відеофайлами, завантаженим на вашу сторінку, зайдіть в «відеозапису» (вони розташовані на сторінці відразу під фотоальбомами) або виберіть опцію «Мої відеозаписи», розташовану зліва від сторінки.
7
На сторінці відеозаписів з правого боку знайдіть опцію «Огляди коментарів» і натисніть на неї один раз лівою кнопкою мишки. Перед вами відкриється весь список коментарів до ваших роликам. Кожну запис ви можете за бажанням видалити, якщо натиснете відповідну кнопку поруч з кожним коментарем користувача.