Як вирівняти тиск.

Помилково вважати, що якщо колесо не спущено, значить, все в порядку. Час від часу потрібно перевіряти тиск в шинах і при необхідності регулювати його. Залежно від марки машини, пори року рекомендовані різні рівні тиску в колесах. Однак є й загальні рекомендації про те, коли і як вирівняти тиск .
Вам знадобиться
  • Манометр, компресор
Інструкція
1
Будьте уважні. Перш ніж сісти за кермо і поїхати, огляньте машину. Є зовнішні ознаки, які показують, що тиск в шинах потрібно вирівняти. Через зниженого в них підвищується знос з боків профілю. Якщо тиск підвищено, виникає підвищений знос по середнім доріжках протектора шин.
2
Запідозрити низьке або високе тиск в шинах можна і під час їзди на машині. Так, якщо ви помітили, що підвищився витрата палива, знайте, що одна з можливих причин - у тиску шин. Низьке впливає на їздові характеристики автомобіля - колеса перегріваються, зчеплення з дорогою погіршується, рульове управління слабшає. При підвищеному тиску збільшується гальмівний шлях машини, втрачається стійкість автомобіля, навантаження від дорожніх нерівностей поглинається НЕ колесами, а передається підвісці.
3
Перш ніж зайнятися безпосередньо перевіркою показників рівня тиску, потрібно дізнатися, які рекомендації з цього приводу у виробника автомобіля. Тиск в шинах буде залежати від типорозміру і фактичного завантаження автомобіля. Про значеннях тиску, як правило, є «напоминалка» на люку бензобака або на бічній стійці в отворі дверцят водія. У сучасних автомобілів інформація про поточний тиску виводиться прямо на приладову панель.
4
Вимірювати і регулювати тиск в шинах найкраще після довгої стоянки - на постигла гумі показання манометра будуть точними, а при вимірі гарячої гуми похибка може бути великою.
5
Манометри вбудовані в будь компресор, що дозволяє при накачуванні шин контролювати тиск . Можна використовувати звичайний компресор або прилад, що працює від прикурювача. Також можна скористатися стаціонарним постом підкачки коліс на АЗС.
Зверніть увагу
Показники тиску, які рекомендовані для іномарок, орієнтовані на дороги європейської якості. Потрібно враховувати, що російські дороги об'єктивно гірше.
Корисна порада
Взимку допустимо «спустити» шини на 10-15%, влітку - на 5-10% залежно від стану доріг, по яких доведеться їздити.