Як поміняти лямбда-зонд. паровий двигун в домашніх умовах.

Лямбда зонд - датчик кисню - це елемент системи живлення інжекторних автомобілів. Призначення цього пристрою в тому, що воно показує коефіцієнт перевитрати повітря в паливоповітряної суміші. Відторгнення лямбда- зонд а чи перебої в його роботі можуть відбутися при відділенні електроланок підключення, замиканні, засміченні продуктами згоряння бензину, термічних перевантаженнях і механічних поломках, наприклад, при їзді по бездоріжжю.
Вам знадобиться
  • Лямбда-зонд, інструменти
Інструкція
1
Діагностуйте проблему, переконайтеся в тому, що лямбда зонд став непридатним. Якщо лямбда- зонд зламався, вміст СО у вихлопі збільшується з 0,1-0,3% до 3-7%. Іншими симптомами поломки датчика кисню є погіршення розгінної динаміки, що змінюється холостий хід, підвищена витрата палива.
2
У більшості випадків лямбда- зонд перестає працювати через нагару, який скупчується на чутливому елементі під захисним ковпачком. Можна спробувати прибрати наліт, щоб відновити працездатність датчика. Промивають датчик в ортофосфорної кислоті протягом 10-20 хвилин. Вона роз'їдає бруд, але не руйнує електроди і метали. Після промивання датчик потрібно обполоснути і висушити. Різьбу потрібно змастити монтажної пастою. Якщо мийка не допомогла, лямбда зонд необхідно замінити.
3
Зніміть клему акумулятора. Знайдіть лямбда- зонд, відріжте роз'єм так, щоб провід, який йде від роз'єму, становив приблизно двадцять сантиметрів. Викрутивши старий зонд, на його місце необхідно поставити новий датчик, попередньо зачистивши дроти. Установка повинна бути вкрай акуратним, потрібно стежити за тим, щоб не пошкодити дроти, що йдуть від лямбда зонд а. Зачистивши проводки на роз'ємі, за допомогою провідників, що йдуть в комплекті, потрібно виконати з'єднання. Після з'єднання, дроти необхідно заізолювати. Підключивши роз'єм готового лямбда- зонд а, можна надягати клеми акумулятора.
4
Помінявши лямбда- зонд, дотримуйтесь заходів безпеки, які допоможуть збільшити термін його служби. Зокрема, сильно знижують термін служби цього датчика неякісні масло-знімні кільця, проникнення антифризу в циліндри і випускні трубопроводи, концентрована паливо-повітряна суміш.
5
Міняйте лямбда- зонд, як цього вимагають правила експлуатації. Для неподогреваемих - кожні 50 - 80 тисяч кілометрів, для підігріваються - через кожні 100 тисяч кілометрів, для планарних - кожні 160 тисяч. Своєчасна заміна датчика дозволить заощадити до 15% палива, скоротить токсичність вихлопу, сприятиме збереженню динамічних особливостей двигуна.
Зверніть увагу
Датчики кисню всмоктують зовнішнє повітря через з'єднує роз'єм, тому його не можна обробляти спреєм або мастилом.
Корисна порада
Міняючи лямбда-зонд, можна замінити не підігрівати пристрій на підігрівається, але не навпаки.