Як підключити кабель до антени. Як правильно ставити розгалужувач на антенний кабель відео.

Підключення до телевізора ефірної антени здійснюється за допомогою спеціального кабелю. Таким способом без істотних витрат можна підключити до антені кілька телевізійних приймачів. Підключення кабелю слід проводити, дотримуючись правил комутації електричних приладів і використовуючи наведену в технічній документації до телевізора схему підключення.
Вам знадобиться
  • - антенний підсилювач;
  • - розгалужувач;
  • - антенний кабель;
  • - ніж (скальпель);
  • - кусачки ;
  • - паяльник.
Інструкція
1
При нестійкому і недостатньо сильному сигналі використовуйте при підключенні кабелю антенний підсилювач. Для підключення декількох телевізійних приймачів приготуйте також розгалужувач (скраб).
2
Підсилювач, розгалужувач і антенний кабель встановіть в безпосередній близькості від телевізійної розводки. У приватному будинку це зручніше зробити на горищі. При відсутності телевізійної проводки простягніть кабель безпосередньо до місця, де буде встановлений телевізор.
3
Вмонтовуючи кабель, проведіть його зовні стіни або приєднайте до внутрішніх комунікацій, а всередині приміщення сховайте під плінтусами.
4
Висновок кабелю, що йде від антени, приєднайте до відповідної клеми підсилювача. Від нього сигнал подається на дільник, безпосередньо до якого приєднуються телевізійні приймачі.
5
При використанні супутникової антени застосовуйте проміжне пристрій - ресивер. Кабель в цьому випадку підключіть безпосередньо до ресивера через антенне гніздо.
6
Перед підключенням кабелю до антені підготуйте його до приєднанню. Надріжте верхню оплетку кабелю гострим ножем або скальпелем приблизно в 40 мм від кінця. Відігніть розташований під опліткою екран і обнажите наступний ізолюючий шар.
7
Зніміть відрізану частину другого ізолюючого шару, залишивши оголеною мідну жилу. Зачистіть жилу кінчиком ножа і відріжте до необхідної довжини (приблизно 20 мм).
8
Накрутите нижню частину розбірного штекера на оплетку, протягнувши жилу кабелю всередину штекера. Вставте оголену жилу в другу частину штекера і закрутіть обидві частини. Акуратно видаліть залишки обплетення антенного кабелю. Кабель готовий до приєднанню.
9
Перед включенням телевізійного приймача уважно перевірте правильність під'єднання комутуючих приладів і надійність кріплення штекерів в гніздах. Якщо на екрані відображається слабкий сигнал або перешкоди у вигляді ряби, налаштуйте антенний підсилювач, керуючись додається до нього технічною документацією.
Все популярнішим стає супутникової телебачення. Звичайні антени не можуть дати зображення бажаної якості. Але використовуючи тарілку, кожен може дивитися телеканали в цифровому форматі. Купівля необхідного обладнання обходиться в чималу суму, тому люди часом шукають спосіб заощадити. Наприклад, можна підключити телевізор до супутникової антени самостійно. Всі сучасні супутники телемовлення працюють в Ku-діапазоні (10,7-12,7 ГГц).
Інструкція
1
По-перше, необхідно вибрати місце установки супутникової антени. Важливо, щоб огляд від точки установки до супутника був відкритий. Всі супутники розташовані в південному напрямку, від південного заходу до південного сходу. Ви можете розрахувати місце установки тарілки по двох формулам.Формула для розрахунку кута місця: F = arctg {[Cos (g2 - g1) x Cos (v) - 0.151]/sqrt (1 - Соs2 (g2 - g1) х Cos2 (v )]} Формула для розрахунку азимута: ф = 180 ° + arctg {tg (g2 - g1)/sin (v)} g1 - довгота супутника, g2 - довгота місця прийому, v - широта місця пріема.Так ж вам у цій справі допоможе програма SATTV.
2
Слідкуйте, щоб перешкод не було взагалі ніяких. Споруди, дерева - все це буде перешкодою. Але при цьому антена повинна розташовуватися в досяжному для вас месте.К антені повинна додаватися інструкції по збірці. Точно слідуючи їй, ви без проблем самостійно зможете впоратися з монтажем. Закріпити опору потрібно дуже жорстко. Будьте обережні, не пошкодите параболічне дзеркало. Навіть невеликі відхилення призводять до погіршення сигналу.
3
Тепер можна приступати до підключення апаратури. При цьому ви, перебуваючи поруч з обладнанням, повинні бачити і екран телевізора. Ймовірно, вам може знадобитися помічник. Конвертер кабелем з'єднується з ресивером. З'явиться темний екран. Тепер необхідно встановити частоту для ресивера за допомогою екранного меню.
4
Далі необхідно затягнути гвинти, які регулюють переміщення антени в азимутному і угломестной напрямках. Але зробити це не до упору, а так, щоб ви могли переміщати тарілку вгору-вниз і вправо-вліво, докладаючи певних зусиль. При цьому антена повинна бути нерухомою, якщо її не чіпати.
5
Після цього можна розпочати сканування неба. Переконавшись, що сигнал максимально чистий і картинка гарна, закріпіть тарілку остаточно. Ваша супутникова антена приєднана до телевізора і готова радувати якісним телебаченням.
Корисна порада
Уважно прочитайте інструкцію до обладнання. Кожна тарілка може мати особливі вимоги до установки.