Як переробити мопед.

Поставивши собі за мету вдосконалити свій мопед або скутер, ретельно продумайте всі наслідки такої модернізації. В основному доопрацюванні піддають двигун мопед а, щоб поліпшити швидкісні якості технічного засобу. Форсування двигуна - заняття, що вимагає певної кваліфікації, вправності і умінь.
Вам знадобиться
  • - набір слюсарних інструментів;
  • - спортивний варіатор.
Інструкція
1
Визначте свої фінансові можливості з модернізації рухової установки мопед а. Внесення конструктивних змін в двигун може обійтися вам в кілька тисяч рублів або більше, в залежності від вартості деталей, які ви будете додатково встановлювати на мопед .
2
При мінімальної доопрацюванні двигуна видаліть обмежувач максимальної швидкості і замініть важки варіатора. Придбати важки можна в магазині, що торгує запчастинами до мотоциклів, або виточити самостійно.
3
Додатково зробіть расточку поршневого циліндра до 44 мм. Робити це доручіть професіоналу. Збільшення обсягу циліндра дозволить підвищити швидкість пересування мопед а до 60 км/ч. Крім збільшення швидкісних характеристик така зміна конструкції покращує динаміку набору швидкості.
4
При наявності фінансової можливості замініть поршневу групу двигуна на аналогічну, але з великим об'ємом, аж до 70 куб. см. Оснастите оновлений двигун спортивним варіатором, які мають більшу передавальне число. Швидкість руху збільшиться до 65-70 км/ч.
5
Для більш досконалої модернізації мопед а збільште поршневу групу до 80 куб. см і розточити циліндр двигуна під поршень з розміром 50 мм. Додатково замініть головку циліндра на нову, обладнану збільшеними клапанами. Внесіть зміни також в карбюратор, збільшивши жиклер. Форсований подібним чином двигун мопед а буде в змозі розвивати швидкість до 80 км/ч, однак збільшиться знос деталей, що скоротить ресурс двигуна.
Зверніть увагу
Враховуйте при доопрацюванні двигуна, що внесення в нього конструктивних змін має розумні межі і не завжди може бути виправдане з точки зору вартості такої модернізації. Оцініть свої можливості і граничні навантаження на ходову частину мопеда, перш ніж збільшувати потужність силової установки.