Як зібрати мотоцикл. подовжена передня вилка.

В гаражах зазвичай багато чого можна знайти - купу всяких запчастин і арматур незрозумілого призначення, старі велосипеди та мотоцикли . Якщо все це потрапить до людини з умілими руками, він створить на цій базі даний мото-чудо. Оригінально і цікаво виглядають падлюка в стилі чопперов: каплевидний бензобак, довга передня вилка, високий кермо, широке заднє колесо, дворівневе сідло і маса хромованих деталей.
Вам знадобиться
 • - мотоциклетні запчастини;
 • - інструменти та обладнання.
Інструкція
1
Бак зробіть широким з однією або двома заливними горловинами. Приладовий щиток розмістіть нижче. Паливний бак розріжте навпіл, між половинками приваріть проставку з коробом під щиток, вертикальної трубою для електричних проводів і горловиною. Або зваріть бак з двох однакових частин (великих з горловинами).
2
Обода коліс теж можна зробити таким чином, зварюючи з двох або зі вставкою. Але починати, звичайно, потрібно з рами. Для мотоцикла типу чопера візьміть раму від «Уралу», К-750 або «Дніпра». З безмаятніковой задньої підвіски К-750 видаліть вузли кріплення сидіння і підніжки. Інші дві рами практично ідентичні потрібної вам.
3
Знайдіть пневмогідравлічних «іжевську» вилку і навісьте її на раму. Вона більше за інших підходить до ваших цілей і пристосована під колесо з дисковим гальмом. Виходячи з розмірів вашого колеса і його крила, з'єднайте важелі вилки траверсами з рознесеними під них отворами.
4
Для крил з майже прямокутним перетином потрібно вирізати деякі відсутні елементи з сталевого листа і зварити з елементами старих деталей. Зачистіть отримані крила і підготуйте для фарбування та хромування.
5
З сталевого ж листа товщиною 28 мм робіть і траверси, вони повинні мати отвори для закріплення кронштейнів керма. У трьох точках з'єднується з рамою заднє крило - двома кронштейнами в кріпленнях амортизаторів і штатним вузлом.
6
Для повноти образу зробіть задній багажник і дві бічні жорсткі шкіряні сумки. Після того як ви поставите бак і заднє крило, підганяйте підставу дворівневого сідла. Воно вирізається з листа сталі товщиною 2 мм. Його загніть по контуру від бака до крила, а краю для жорсткості отборт вниз приблизно на сантиметр. Подушку краще зробити з латексу або поліуретану, так як поролон не такий пружний і швидко занепадає.
7
Оббивку викроюйте з товстої шкіри або замші. Щільно натягніть її на подушку і загорніть краю під основу сідла. Приклейте їх якісним клеєм. Отримане сідло закріпіть на рамі через гумові прокладки чотирма болтами на вісім.
8
Движок візьміть двоциліндровий чотиритактний опозитний 650-кубовий від «Уралу» або «Дніпра». Це незрівнянно, звичайно, з «харлеевскім» мотором, але досить надійно і потужно. Але ці двигуни не можуть забезпечити класичну посадку водія чопера ногами вперед, так як їх горизонтально розташовані циліндри випирають в сторони.
9
Крім нижньої штатної підніжки приварюється бічна відкидається лапка до лівого Ланжерону. Кермо вигинайте зі сталевої труби 25х3 мм. Все необхідне вам обладнання змонтуйте на ньому - круглі панорамні дзеркала, а в хромованих циліндрах розташуються спідометр і контрольні лампи з ключем запалювання.
10
Фара повинна бути опуклою ззаду. Вся світлотехніка підбирається за місцем, щоб не втрачати стиль чопера. Хромовані деталі задають і тон забарвлення мотоцикла, колір його повинен бути насиченим і глибоким. Добре підходять темні відтінки зеленого, синього, бордового, коричневого з додаванням «металіка».
Мотоцикл Дніпро представляє собою двоколісний транспортний засіб, яке знайоме вже не одному поколінню. Конструкція «залізного коня» досить проста, до того ж, Дніпро прекрасно піддається не тільки ремонту, але і різного роду переробкам. Зовнішній вигляд мотоцикла Дніпро після процесу складання ставати дуже навіть ефектним і цілком порівнянним із зразками зарубіжного мотопрому.
Вам знадобиться
 • - рама;
 • - повороти;
 • - фари;
 • - бак;
 • - 2 колеса;
 • - переднє крило;
 • - проводка;
 • - двигун;
 • - 2 карбюратора;
 • - шпаклівка;
 • - фарба;
 • - гас.
Інструкція
1
По-перше, зберіть всі будівельні приналежності, які вам можуть знадобитися в процесі зборки мотоцикла. Раму візьміть зі старого транспортного засобу. Відшукайте також бак, два колеса, повороти, фари потрібної форми, переднє крило, два карбюратора, двигун, і не забудьте необхідну проводку.
2
Тепер потрібно підготувати раму до процесу складання. Для цього покрийте її фарбою і шпаклівкою. Обов'язково пофарбуйте крила і бак.
3
Покладіть деталі двигуна і моста коробки в гас. Після того як все отмокнет, потрібно відполірувати до блиску картери моста, мотора, а також кришки.
4
Переберія всі «нутрощі», наявні в двигуні, і зберіть все назад. Коли будете встановлювати кришки шестерень розподілу, обов'язково перевірте наявність вставленого в них сапуна - поєднайте отвір фланця разом зі штифтом шестерні распредвала.
5
Тепер потрібно встановити зчеплення, після чого можна переходити до складання коробки передач. По-перше, вставте разом з пружиною і шестірнею вал пускового механізму в картер, який потім поставте вверх переднім отвором.
6
Потім необхідно вставити в картер вторинний і первинний вали. Наступний крок - остаточно встановити вал пускового механізму.
7
Встановіть рульову колонку разом з передньою вилкою. В колонку рами поставте підшипникові кільця.
8
Потім встановіть фару і кожухи вилки разом з кронштейнами. Займіться установкою верхньої траверси. Для цього потрібно повернути до траверсі гайки кріплення навантажувачів труб, а також верхню гайку стержня рульової колонки.
9
Встановіть сидіння, після чого ретельно прикріпіть різні атрибути, наприклад, вироби зі шкіри.
10
Зберіть задні підвіски. Врахуйте, що права з них обов'язково повинна встановлюватися разом із задньою передачею.
Зверніть увагу
В процесі перебирання внутрішнього оснащення двигуна, необхідно обов'язково звертати увагу на той факт, що під час установки в картер розподільного вала обов'язково має відбуватися суміщення рисок як на веденої, так і на провідній шестірні. В іншому випадку установки запалювання, а також фази газорозподілу, попросту зіб'ються.
Корисна порада
Коли будете зайняті установкою дисків, рекомендується уважно стежити за тим, щоб шліци муфт, які мають фрикційні (ведені) диски, обов'язково збігалися.