Як додати посилання на файл. Як додати посилання в коментарі.

Найчастіше необхідно дати можливість відвідувачам сайту не тільки переглядати сторінки і зображення, але і викачувати файли різних форматів - архіви, музичні файли , документи і відео файли . Навчитися проставляти на сторінках сайту посилання на файли можна і без глибокого занурення в цю мову програмування.
Вам знадобиться
  • - доступ до управління сайтом по ftp або через панель управління;
  • - файли для завантаження;
  • - програма для редагування html-сторінок, досить стандартного Блокнота.
Інструкція
1
Створіть у корені сайту папку, в яку ви будете надалі завантажувати файли , на які збираєтеся додавати посилання. Назвіть її для зручності розпізнавання "download" - це загальноприйнята назва для директорії зберігання файлів на сервері.
2
Завантажте в папку download файли , на які ви збираєтеся проставляти посилання на сайті. Для прикладу завантажимо в неї файли : example.pdf - файл документа, example.rar - файл архіву, example.avi - відеофайл.
3
Створіть у тілі редагованої сторінки гіпертекстову посилання на головну сторінку сайту (ви можете вказувати будь-яку сторінку, не обов'язково головну, так як ми все одно будемо редагувати цю посилання ), назвіть її, наприклад, «скачати файл». Якщо ви створили посилання у візуальному редакторі панелі управління сайтом, то відкривши код сторінки в текстовому редакторі, ви побачите в тому місці, де вставлена посилання код типу такого: [a href="index.html"] скачати файл [/a]
4
Замініть код, що знаходиться в подвійних лапках (у нашому випадку "index.html") на наступний: "http://vash-site.ru/download/example.pdf". Змінений вигляд коду - [a href="http://vash-site.ru/download/example.pdf"] скачати файл [/a]. Тепер відвідувач, клікнувши на посилання "скачати файл", зможе завантажити документ "example.pdf".
5
Аналогічно проведіть заміну для решти файлів: vash-site.ru/download/example.rar, - відвідувач зможе завантажити архів "example.rar", vash-site.ru/download/example.avi, - відвідувач зможе завантажити і переглянути відео-файл "example.avi"
Зверніть увагу
Перш ніж завантажувати на сервер файли для скачування, переконайтеся що вони мають стандартний формат, підтримуваний програмами, встановленими на комп'ютерах користувачів. Наприклад, якщо ви хочете встановити на закачування музику у форматі M3U, яку на своєму домашньому комп'ютері ви слухаєте за допомогою програвача Winamp, - не факт, що у кожного відвідувача вашого сайту встановлено такий же програвач.
Корисна порада
Міняючи в коді тільки назва файлів, ви маєте можливість надавати для закачування будь-які файли, які ви попередньо завантажили в папку download.