Як зняти торпеду на ваз.

Якщо ви вирішили зробити шумоізоляцію торпедо Ваз 2107, то необхідно в першу чергу її зняти. До даній справі потрібно підходити вкрай відповідально. Пластикові елементи панелі дуже крихкі, тому їх можна легко пошкодити при знятті.
Вам знадобиться
  • - хрестоподібна викрутка;
  • - викрутка, що має прямий шліц;
  • - набір головок.
Інструкція
1
Для початку виверніть кріпильні гвинти і зніміть облицювальний кожух вала рульового управління. Після цього зніміть сопла, які призначені для обігріву бічних стекол, і сопла вентиляції на щитку приладів.
2
Потім за допомогою викрутки вийміть заглушку, яка позначає обігрів вітрового скла. Для зняття щитка вам необхідно вивернути гвинт, який знаходиться під заглушкою. Після цього можете від'єднувати прилади від електричного кола.
3
Лівий і правий гучномовці заховані під облицювання. Її обов'язково потрібно зняти. Врахуйте, по верхньому краю облицювань встановлені два пластмасових держателя. Знімайте їх вкрай обережно. Вони дуже крихкі.
4
Кожен гучномовець кріпиться на 4 гвинта. Виверніть їх за допомогою хрестової викрутки. Далі вийміть їх з панелі і від'єднайте дроти. Тепер можете переходити до зняття полки. Для цього виверніть 3 гвинта. Розташовані вони знизу. Ви можете одразу вийняти корпус речового ящика.
5
Потім відкрутите гайку добового спідометра і вийміть трос лічильника їх приладової панелі. Далі зверніть увагу на панель кріплення радіоприймача. З неї вийміть годинник, вимикач обігріву заднього скла, а також прикурювач. Від'єднайте всі дроти.
6
Зніміть радіоприймач і від'єднаний від мережі, попередньо відвернувши гвинти кріплення. Акуратно потягніть за верхню частину і вийміть нижній вкладиш кріплення радіоприймача. Звільніть гачки верхнього вкладиша і вийміть його з панелі.
7
Далі відіжміть зсередини все гачки, які знаходяться у верхній частині декоративної вставки панелі. Вийміть її. Через прорізи речового ящика приладів відверніть чотири гайки верхнього кріплення панелі приладів. Також відразу відверніть два гвинти нижнього кріплення. Зніміть панель і вставку. Збирати торпеду потрібно в зворотному порядку.
Корисна порада
Знімати торпеду найкраще удвох.