Як підключити кнопку стеклопод'емника. Як підключати кнопки стеклопод'емника на бмв з фото.

Сучасні автомобілі оснащені склопідйомниками , які приводять в рух автомобільні скла. Зручність цієї автоматичної системи полягає в тому, що рушійна сила створюється електромеханічним приводом, сигнал на який може подаватися з пульта дистанційного керування.
Вам знадобиться
  • - комплект стеклопод'емника;
  • - набір викруток;
  • - ключі;
  • - силіконовий спрей;
  • - дроти.
Інструкція
1
Підключення кнопки стеклопод'емника передбачає, насамперед, установку автоматичного механізму. Зніміть обшивку внутрішньої сторони дверей, а після з комплекту стеклопод'емника підберіть відповідну шестерінку і одягніть її на штатну вісь.
2
Потім надіньте зверху на цю деталь зовнішню відповідну їй за розмірами шестерінку.
3
Встановіть третю шестірню (всього в комплекті знаходиться три таких деталі), яка йде в зборі з моторчиком: друга і третя шестерінки повинні стикатися. Потім надіньте стопорне кільце.
4
Щоб зафіксувати моторчик і третю шестерню, використовуйте розпірки, що йдуть в комплекті. Для цього спочатку правильно встановіть моторчик (його можна рухати дискретно, направляючи в одну з чотирьох сторін, для цього лише відкрутіть один з чотирьох шурупів).
5
Все місця зіткнення скла з направляючими обробіть силіконовим спреєм.
6
З кожної двері простягніть в салон по два проводка, після чого візьміть комплект з проводів від десятки. Цей комплект проводів складається з джгута з одного боку і фішки для блоку запобіжника і двох контактів на моторчик стеклопод'емника з іншого боку.
7
З'єднайте дроти, які ви вивели в салон з проводами з джгута. Потім підключіть харчування: найкраще харчування провести окремим дротом від акумулятора автомобіля через запобіжник.
8
Потім виконайте врізку кнопки склопідіймача. Встановити кнопку можна як у консоль ручника, так і у ніші попільнички.
9
І нарешті, перевірте роботу автоматичного склопідіймача.
Зверніть увагу
Чи не переплутайте контакти при підключенні кнопок склопідйомників, інакше ці кнопки будуть по-різному працювати: іншими словами, одна кнопка буде розташований так, а друга наборот.
Корисна порада
В основі механізму рейкового стеклопод'емника знаходиться зубчаста рейка: саме по ній і переміщається пластина зі склом, поєднана з електроприводом. До переваг даного механізму можна віднести його простату і надійність. Але в той же час розташована вертикально рейка вимагає великого внутрідверного простору.