Як створити веб-вузол.

Створення власного веб-вузла , нехай навіть і на локальному комп'ютері, вимагає певних знань або спеціального програмного забезпечення. Приміром, деякі професіонали переконані, що створити свій сайт можливо і в будь-якому текстовому редакторі, але навіщо винаходити велосипед, якщо під рукою можуть виявитися сучасні рішення.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Office Publisher.
Інструкція
1
Після установки даної програми її ярлик ви зможете побачити на робочому столі або в меню «Пуск». Двічі клацніть по значку програми - перед вами з'явиться головне вікно. Тут натисніть верхнє меню «Файл» і виберіть пункт «Створити».
2
Перед вами з'явиться вікно «Майстра створення» - натисніть на кнопку Web-вузли. Зверніть увагу на праву частину цього вікна, прокрутите весь список і виберіть елемент «Веб- вузол. Карниз ». Натисніть кнопку «Далі». Серед з'явилися колірних рішень виберіть будь-яку схему і натисніть кнопку «Далі», щоб підтвердити свій вибір.
3
В поточному вікні поставте відмітку напроти пункту «Стаття», натисніть кнопку «Далі», і перед вами з'явиться стандартний список форм, а також відобразиться нова порожня сторінка.
4
Тепер вам необхідно вибрати панель навігації. Рекомендується використовувати варіант «Вертикальна і горизонтальна». Натисніть кнопку «Далі», щоб продовжити роботу. У який з'явився реченні про включення звуку відкривається сторінки дайте негативну відповідь, натиснувши на кнопку «Ні». Вам залишилося внести деякі дані (прізвище, ім'я і т.д.), після цього шаблон готовий до подальшої роботи.
5
Для зміни загального зображення головної сторінки вашого сайту необхідно виділити його і натиснути на кнопку «Майстра створення». У вікні, слід вибрати потрібний файл і натиснути на кнопку «Додати картинку». Потім слід зберегти зміни. У вікні запиту дайте відповідь позитивно, натиснувши на кнопку «Так».
6
Основна робота була зроблена і справа лише за наповненням своєї інтернет-сторінки контентом. Тут варто змінити назви стандартних елементів, наприклад, заголовка домашньої сторінки. Для його зміни необхідно клацнути однойменну рядок і замінити текст своїм.
7
Для вставки тексту з відповідного документа необхідно відзначити частину сторінки, в якій розташовуватиметься даний контент. Потім відкрийте верхнє меню «Вставка» і виберіть «Текстовий файл».
8
Для збереження створеного дітища в форматі HTML необхідно натиснути верхнє меню «Файл» і вибрати рядок «Зберегти як веб-сторінку». Тут вкажіть назву проекту, його розташування і натисніть кнопку «Зберегти» або клавішу Enter.