Як перевести java гру. Як переводити ява ігри російською.

При використанні java-додатків велика ймовірність зіткнутися з нерусифікованою програмою, що може утруднити процес його використання. Для того щоб перевести додаток на російську, використовуйте просту послідовність кроків.
Інструкція
1
Насамперед синхронізуйте ваш телефон з комп'ютером. Все необхідне для цього, а саме дата-кабель і диск з драйверами, як правило, можна знайти в комплекті поставки мобільного. В іншому випадку від вас буде потрібно самостійно завантажити драйвера з офіційного сайту виробника, а дата-кабель купити в салоні стільникового зв'язку.
2
Встановіть драйвера, після чого підключіть телефон до комп'ютера. Переконайтеся що пристрій упізнано, а програмне забезпечення «бачить» телефон. Відкрийте внутрішнє меню телефону і скопіюйте на жорсткий диск java-додаток, який необхідно перекласти.
3
Запустіть програму MobiTrans. У випадку якщо вона у вас відсутній скачайте її, перейшовши за посиланням http://mobilux.info/xf/MobiTrans.exe, після чого встановіть цю програму. Натисніть на java- гру правою кнопкою мишки, потім з випадаючого меню виберіть "Відкрити за допомогою», а далі натисніть на значок архиватора. Перед вами відкриється архів, яким по факту є java-додаток.
4
Знайдіть файли з розширенням .class. Скопіюйте їх в окрему папку, після чого відкрийте перший з них і перетягніть його в робоче поле програми MobiTrans.Перед вами спливе вікно «Параметри файлу». Виберіть «Class-файли», потім вибирайте рядка, на яких знаходяться англомовні фрази, що відносяться до тексту гри, і замінюйте їх російським перекладом. Закінчивши з першим, переходите до наступного, і так поки всі файли будуть переведені.
5
Створіть копію вихідної java-ігри і скопіюйте її в папку зі зміненими class-файлами. Відкрийте гру за допомогою архіватора, після чого додайте в нього змінені файли, вибравши «Перезаписати файли» при виниклому попередженні.
6
За допомогою програмного забезпечення для синхронізації встановіть змінене java-додаток в телефон, потім через комп'ютер перезавантажте його. Переконайтеся, що програма працює нормально, після чого відключіть телефон від комп'ютера, попередньо здійснивши безпечне вилучення пристрою.