Як зробити fm модулятор. fm модулятор своїми руками.

Автомобільний fm модулятор являє собою декодер, здатне перетворювати і транслювати музику з карти пам'яті або флешки. У більшості випадків fm модулятор и мають заданий діапазон змінюваних частот, хоча є і моделі трансмиттеров з фіксованою на певній частоті смугою транслювання.
Вам знадобиться
 • - fm модулятор;
 • - пара комп'ютерних колонок;
 • - комп'ютерні шнури;
 • - ніж;
 • - запобіжник;
 • - паяльник;
 • - викрутка;
 • - напилок;
 • - блок живлення;
 • - дріт ;
 • - ізолента.
Інструкція
1
Правильно встановити fm модулятор нескладно: вставте трансмітер в гніздо для прикурювача. Після цього виставите на модулятор е частоту.
2
І нарешті, налаштуйте автомагнітолу на виставлену на модулятор е частоту і насолоджуйтеся прослуховуванням музичних композицій.
3
З fm модулятор а можна зробити відмінний MP3 USB-програвач: з ним магнітола вам не знадобиться. Першим ділом витягніть з панелі попільнички: на цьому місці знаходитися будуть динаміки.
4
Відріжте вилку від комп'ютерного шнура і в отвір, через який протягнуті йдуть з салону в капот дроти, просмикніть шнур.
5
Підключіть шнур до акумулятора. У результаті повинно вийти так: один кінець шнура повинен бути приєднаний до прикурювача, а другий - до акумулятора (бажано, щоб з'єднання було виконано з використанням запобіжника).
6
Розберіть колонки. Динаміки встановіть в отвір з-під попільничок і припаяйте до них дроти (використовувати можна навіть ті дроти, які застосовуються для підключення колонок до комп'ютера). У підсумку, якщо ви все зробили правильно, повинно бути встановлено два динаміки, від яких звисає один дріт з jack.
7
Розберіть прикурювач і за допомогою напилка зробіть у ньому виїмку під провід. Потім випряміть «вуса», що знаходяться у гнізда.
8
Припаяйте провід до корпусу прикурювача, потім цей корпус акуратно обмотайте ізоляційною стрічкою.
9
Після цього обережно сточите зубці зовнішнього циліндра (корпус прикурювача) і обмотайте і цей край декількома шарами ізоляційної стрічки: взагалі не повинно залишитися контакту із зовнішнім нулем.
10
Розберіть старий блок живлення: вам знадобиться його внутрішня частина. Знята з блоку живлення «начинка» буде виконувати роль фільтра, що захищає пристрій від перешкод, які можуть бути викликані, наприклад, роботою генератора. Фільтр складатися буде з котушки, конденсатора, а також сполучної клеми.
11
До входу підсилювача припаяйте провід з mini jack: це дасть можливість приєднувати до підсилювача fm модулятор . Потім в гнізді модулятор а зробіть за допомогою звичайної дроту перемичку: це необхідно для того, щоб при всовиванія мініджек проводилася передача сигналу, а не його прийом.
12
Помістіть під панель підсилювач і фільтр, а після згрупуйте всі дроти (для живлення фільтра, з гнізда прикурювача і підсилювача) за кольорами, тобто, плюси до плюсів, а мінуси до мінусів.
13
Підключіть колонки до підсилювача, а подследній підключіть до fm модулятор у (всі з'єднувальні дроти сховайте під панель).
14
Потім увімкніть підсилювач, вставте в fm модулятор флешку з музичними композиціями та натисніть play: відмінний музичний супровід вам забезпечено.
Зверніть увагу
Користуючись паяльником, дотримуйтесь правил техніки безпеки!
Корисна порада
За функціональним можливостям розрізняють fm модулятори з вбудованою пам'яттю, режимом роботи від вбудованого в пристрої акумулятора, можливістю відтворення відео файлів, а також з Bluetooth-опцією.