Як намалювати марку. самому зробити поштову марку.

Застосувавши інструменти програми Photoshop, можна перетворити власний знімок або будь-яку відповідну картинку в поштову марку . Для цього вам буде потрібно створити перфорацію по краях зображення і додати відтиск поштового штемпеля.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - зображення.
Інструкція
1
Завантажте зображення, яке буде перероблено в марку , в Photoshop і, якщо потрібно, обріжте зайві фрагменти картинки інструментом Crop Tool. За допомогою опції Layer from Background з групи New меню Layer створіть шар з фонового зображення.
2
Намалюйте перфорований край марки. Для цього збільште розмір полотна у відкритому документі, скориставшись опцією Canvas Size меню Image. Поставивши галочку в чекбоксі Relative, введіть подвоєну ширину майбутнього краю у відсотках, пікселях або сантиметрах в поля Width і Height.
3
Звичайно, перфорацію можна зробити на шарі з зображенням. Але, якщо намалювати її на окремому шарі, марку можна буде в будь-який момент відредагувати, просто замінивши картинку. Для створення нового шару застосуйте опцію Layer групи New меню Layer. Увімкніть Paint Bucket і залийте шар кольором, в який будуть пофарбовані краю марки. Найчастіше в цій якості використовується білий або світло-жовтий. Перенесіть залитий шар під шар з картинкою за допомогою мишки.
4
Скориставшись опцією Reveal all групи Layer Mask меню Layer, додайте маску на шар з краями марки. Увімкніть Brush Tool і надайте параметру Hardness в налаштуваннях інструменту максимальне значення. Нанесіть на маску уздовж країв шару ряд напівкруглих відбитків кисті. Зробіть чорний основним кольором, а кисть на шар ставте так, щоб на зображення накладалася тільки половина діаметра інструмента. Для того щоб отримати рівну перфорацію, включіть сітку опцією Grid групи Show меню View і ставте відбитки уздовж ліній, що знаходяться поблизу від країв.
5
Марка майже готова, залишилося додати відбиток штемпеля. Включіть інструмент Pen Tool в режимі Paths і, клікнувши по документу двічі, поставте дві опорні точки. За допомогою Convert Point Tool зігніть вийшла лінію так, щоб вийшла крива.
6
Створіть новий шар і додайте на цьому шарі обведення до створеної хвилястої лінії. Для цього виберіть Brush Tool і налаштуйте діаметр цього інструменту, який буде збігатися з товщиною створюваної обведення.
7
В палітрі Paths виберіть пункт Stroke Path з контекстного меню. Перейдіть назад в палітру шарів і двічі продублюйте шар з обведенням за допомогою опції Duplicate Layer меню Layer. Інструментом Move Tool посуньте копії шару вниз так, щоб вийшов хвилястий відбиток штемпеля, що складається з трьох ліній.
8
Збережіть вийшла марку в формат psd, щоб мати можливість вставити в файл будь-яке інше зображення. Застосуйте для збереження опцію Save As меню File.