Як підвищити успішність.

Будь-який батько хоче, щоб його дитина добре вчився. Тільки от не завжди наші очікування збігаються з дійсністю. Іноді діти не встигають з кількох предметів або зовсім відмовляються ходити в школу.
Інструкція
1
Щоб підвищити успішність дитину потрібно в першу чергу викликати зацікавленість у нього в предметі. Звичайно, тут багато що залежить від педагога, його вміння піднести знання, правильно побудувати урок. Але й на батьках лежить не менша відповідальність. Слід пояснити дитині незрозумілі теми, розглянути разом важкі питання.
2
Звичайно, мозок у людей по-різному обробляє інформацію. Одні учні весь матеріал запам'ятовують з уроку, а деяким доводиться займатися додатково по кілька годин на день. Тут головне, не перестаратися. Виділіть час дитині і на прогулянку, і на перегляд улюбленого мультфільму.
3
Тому так важливо дотримуватися режиму. Планувати його краще разом з дитиною, щоб він зрозумів, що сам відповідальний за його дотримання. Взагалі краще з початкової школи формувати навички самостійності. Не потрібно сидіти з дитиною за приготуванням уроків. Нехай він все робить сам, а ви залишайтеся поблизу, але займайтеся своїми справами. Якщо у чада виникнуть питання, ви зможете допомогти йому їх вирішити.
4
При підготовці домашніх завдань приділіть насамперед час важким для розуміння урокам. Поки дитина не втомився, йому легше сприймати інформацію. Завдання, які здаються простими, можна зробити пізніше.
5
Якщо є можливість, найміть репетитора. Додаткові заняття допоможуть дитині швидше оволодіти матеріалом. Крім того, часто заняття з іншою людиною змінюють уявлення про предмет взагалі. Адже спосіб викладання у педагогів різний.
6
Якщо ваше чадо категорично відмовляється ходити в школу, можливо, проблеми не тільки в успішності. Поговоріть з класним керівником, дізнайтеся у однокласників, може у дитини проблеми, постарайтеся знайти причину конфлікту, шляхи вирішення.
7
Головне, прислухайтеся до свого маленького учня, любите його незважаючи ні на що, будьте вірним другом і надійним помічником.