Як підключити генератор на ВАЗ 2106. підключення ваз 2106 панелі.

Якщо під час роботи автомобіля ВАЗ 2106 на його панелі приладів постійно горить індикатор заряду акумуляторної батареї, обов'язково потрібно провести первинну перевірку автомобільного генератора. У разі якщо в ході такої перевірки виявлено загальна несправність генератора, його потрібно зняти для проведення більш точної перевірки і подальшого ремонту. Зважаючи на це, власник автомобіля ВАЗ 2106 повинен вміти зняти генератор і потім правильно його підключити.
Вам знадобиться
  • - генератор;
  • - болти;
  • - ключі;
  • - гвинти;
  • - шайби;
  • - вольтметр.
Інструкція
1
Установка автомобільного генератора, так само як і його зняття, виконується на підйомнику або в оглядовій ямі. Помістіть новий генератор у відведений для нього місце (поблизу двигуна) і зафіксуйте його місцерозташування з допомогою болта і шайби. Потім надіньте гайку нижнього кріплення генератора.
2
Одягніть два дроти з виведення «30»: провід 1, що йде зі штекера центрального виведення обмотки статора, і провід 2, що виходить з виведення щеткодержателя «67». Будьте уважні і не переплутайте ці дроти! Відмітна особливість дроти 1 і виведення «67» - відсутність ізолюючих колодок.
3
Прикріпіть гайку кріплення проводів до висновку автомобільного генератора і одягніть зверху на висновок «30» гумовий захисний ковпачок. Після цього прикрутіть гайку, за допомогою якої генератор закріплюється на натяжна планці.
4
Одягніть ремінь генератора спочатку на колінчатий вал, потім на шків генератора і лише після цього на шків насоса. Потім підсильте затяжку кріплення генератора до натяжна планці, розташованої в підкапотному просторі.
5
Встановіть грязезащитний щиток і зафіксуйте його, закрутивши 12 гвинтів кріплення. Ось і все: генератор встановлений на своє законне місце.
6
Після установки генератора проведіть його перевірку. Хоча розрізняють три способи перевірки працездатності генератора (на автомобілі, за допомогою осцилографа, а також на стенді), найбільш прийнятною в домашніх умовах вважається перевірка генератора на автомобілі.
7
Заведіть двигун, при оборотах двигуна 2500-3000об/хв і повному заряді акумулятора заміряйте напруга на акумуляторних клемах. Якщо отриманий результат виявиться більше або менше нормального значення (14 вольт), то проблема, швидше за все, криється в реле напруги. Якщо і після заміни реле показник напруги відхиляється від норми, встановлений на автомобіль генератор потребує ремонту.
Зверніть увагу
Не перевіряйте працездатність генератора, від'єднавши його від акумулятора! Це може привести до різкого стрибка напруги, через що в генераторі згорить випрямний блок.
Корисна порада
Клему «мінус» з акумулятора скидати можна тільки в тому випадку, якщо включені фари дальнього світла: це запобіжить різкий стрибок напруги.