Як розширити кузов. Як зробити колісні арки на авто.

Почавши тюнінгувати свій автомобіль, зупинитися деколи вже неможливо. Ось і габарити машини вже перестали влаштовувати її власника. Якщо бажання змінити, виправити, доопрацювати, зробити потужнішим, розширити і зробити з авто щось ще непереборно, дерзайте і дивуйте своїм творінням жителів вашого міста.
Вам знадобиться
  • - комплект для розширення кузова вашої моделі.
Інструкція
1
Розширте кузов свого автомобіля за рахунок аеродинамічних обважень, крил, бамперів і колісних арок. Зараз дуже популярно розширення за допомогою арок. Вони з'єднують лінію накладок на дверях і бампері, захищають кузов від бризок, що летять з-під коліс.
2
Правильно зробіть цю потужну доопрацювання і зовнішній вигляд вашого авто буде набагато солідніше. Розширення колісних арок необхідно і при постановці більш широких коліс. Якщо ж колеса залишаться стандартними, вам на допомогу прийдуть проставки величиною до чотирьох сантиметрів.
3
Зробити розширення арки можна пластиковими накладками, наварюванням металу або заміною деталі на тюнінгованих. Таким чином ви посилити ефект низької посадки і додасте автомобілю рельєфності. Накресліть шаблон, приміряючи паперову викрійку на машину.
4
З пінопласту або монтажної піни виготовте макет по вашому шаблоном. Обклейте вироби скломат зі смолою. Коли полімеризація завершиться, поверхня арки виведіть шпаклівкою, зашкурити, заґрунтуйте і пофарбуйте.
5
Якщо ви не хочете робити цю роботу самостійно, зверніться до майстерні. Дизайнер намалює ескіз роботи, орієнтуючись на ваші побажання і модель автомобіля. Після цього знімається матриця і робиться макет з урахуванням вильоту і ширини коліс машини.
6
Ваші рідні арки видаляються, а нові прикріплюються з накладками, які приклеюються до крил і зрощуються з ними до єдиної деталі. Всі розширювачі кузов а доводяться до «розуму», а потім відбувається фарбування.
7
Підберіть відповідні вашому автомобілю широкі бампера і додаткові накладки на двері, щоб нові арки гармонійно вписалися в стиль. Готові деталі розширення кузов а для вашої моделі можна придбати в інтернет-магазинах і поставити самостійно. Цей спосіб тюнінгу авто найменш клопіткий, але досить недешевий.