Як повісити табличку Вконтакте.

Табличка «Інформація на даній сторінці може не відповідати дійсності» сприяє найбільш швидкому видаленню аккаунта користувача. Оскільки таблиця на даний момент не розміщується адміністрацією сайту, маються альтернативні методи прискорити процес видалення сторінки.
Вам знадобиться
  • - доступ до інтернету;
  • - доступ до аккаунту.
Інструкція
1
Розішліть спам з вашої сторінки, бажано по групам і публічним сторінкам з високою відвідуваністю, які добре модеруються адміністрацією. Використовуйте в якості аватара вашого профілю зображення, які зазвичай використовують спамери. Найкраще знайти картинку, яка містить посилання на який-небудь ресурс або використовувати зображення, яке містить фотографії відомих людей. Не використовуйте як аватара вашу фотографію, якщо хочете, щоб вашу сторінку швидше видалили.
2
Попросіть ваших друзів і знайомих поскаржитися на вашу сторінку з причини розсилки спаму. Також змініть інформацію у вашому профілі на менш відповідну дійсності, розмістіть посилання на сумнівні ресурси, використовуйте в якості імені якесь абсурдне словосполучення, як никнейма ви також можете розмістити посилання на який-небудь ресурс в інтернеті.
3
Очистіть історію статусів, аби склалося враження маловідвідуваній сторінки. Видаліть всіх друзів зі списку, то ж саме стосується мультимедійного вмісту, наприклад, аудіо і відеозаписів.
4
Видаліть прив'язку аккаунта до електронної пошти та мобільному телефону, якщо раніше ви вказували ці дані для вашої сторінки в соціальній мережі « Вконтакте ». Перейдіть до розділу налаштувань і в самому його кінці знайдіть посилання на видалення сторінки. Зазвичай доводиться чекати 2 місяці доти, поки профіль не буде повністю видалений, проте, якщо ви розішлете спам і порушите кілька інших правил користування ресурсом, процес помітно прискориться.
5
Після цього перший час ваша сторінка буде значитися як просто заблокована, а потім посилання на неї буде вказувати на порожній профіль. Після видалення сторінки ви не повинні заходити на неї, в іншому випадку її видалення затягнеться на невизначений термін.
Корисна порада
Не заходьте на вашу сторінку після її видалення.