Як налаштувати відео виклик.

Різні програми, що працюють через інтернет, дають користувачам можливість спілкуватися один з одним в режимі реального часу. Найбільш повноцінне спілкування за допомогою цих програм здійснюється при використанні функції відео виклику .
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, веб-камера, програма Skype, програма QIP.
Інструкція
1
Програма Skype дозволяє влаштовувати відеоконференції з одним або декількома користувачами. Для настройки відео виклику натисніть «Інструменти» в головному меню. Потім в списку, що з'явився опустіть курсор вниз і активуйте пункт «Настройки». Після цього вийде вікно, в якому вам потрібно вибрати напис «Налаштування відео». Якщо ви не підключили веб-камеру до комп'ютера, програма повідомить про це на даній вкладці. Якщо камера підключена, ви відразу побачите передане з неї відео.
2
У випадку, якщо вас не влаштовує якість зображення, натисніть на «Налаштування веб-камери». У першій вкладці вікна налаштувань можна управляти яскравістю, насиченістю, контрастом та іншими аналогічними параметрами. У вкладці «Управління камерою» можна виставити фокус, витримку, масштаб і т.д. Після проведених налаштувань виберіть «Збереження» і закрийте це вікно. Тепер ви можете здійснити відеодзвінок. Виділіть одного з користувачів у вашому списку контактів і натисніть зелену кнопку «Відеодзвінок».
3
Програма QIP спочатку створювалася для текстової листування користувачів. Але в нових версіях програми з'явилася функція «Відеодзвінок». Перед здійсненням відеодзвінка проведіть наступні настройки. Викличте вікно програми і натисніть на іконку QIP в його нижній частині. У списку знаходяться основні пункти управління програмою. Виберіть напис «Настройки». Тут ви зможете виставити параметри відео виклику . Для цього натисніть саму нижню напис «Відео та звук».
4
Даний пункт розділений на три секції. У верхній ви можете вибрати динаміки, через які буде відтворюватися звук. Середня секція відповідає за роботу мікрофона під час виклику . У нижній секції розташовується два випадають списку. Після підключення веб-камери до комп'ютера у верхньому списку з'являється можливість вибрати основну камеру. Даний пункт актуальний, якщо до комп'ютера підключено дві або більше камер. У другому списку можна встановити розмір відео. Для зручності при першому запуску програми в даних настройках включена опція автоматичного вибору активного пристрою. Якщо ви все зробили правильно, у правій частині вікна з'явиться зображення з камери.