Як поміняти дисплей. Як поміняти дисплей на телефоні.

В житті користувача часами настають чорні смуги. Якщо говорити конкретніше, то з яких-небудь причин, іноді не залежних від нас, дисплей ноутбука може вийти з ладу. Причиною може стати механічне ушкодження (коли падає ноутбук), так і програмне (загальні збої в роботі машини). Так чи інакше, заміна дисплея виливається в пристойну суму.
Вам знадобиться
  • Викрутка маленького розміру «+», тонкий ніж або пір'яна ручка.
Інструкція
1
Для того щоб самому змінити дисплей ноутбука, потрібно виконати кілька дій. Найголовніше в цій справі - успішно розібрати. А зібрати буде набагато простіше, запам'ятавши всі дії, зроблені при розбиранні. Для початку необхідно підготувати деякі інструменти: тоненьку викрутку «+» і тоненький ніж, або пір'яну ручку.
2
Вимкніть і обесточьте ноутбук. Переверніть його і витягніть батарею живлення. Це необхідно для запобігання постійного включення ноутбука.
3
Розкрийте ноутбук і покладіть на клавіатуру м'яку тканину. Коли ви будете знімати монітор, необхідно, щоб він не пошкодився. Також на цю тканину ви будете укладати новий монітор.
4
Скористайтеся гострим предметом і витягніть всі гумові клепки на панелі з екраном ноутбука.
5
Скористайтеся викруткою, щоб розгвинтити всі кріплення дисплея ноутбука. Покладіть їх у такому порядку, як і знімали.
6
Отсоедините пластикову панель з екрану ноутбука. Будьте обережні, т.к. панель виготовлена з тонкої пластмаси.
7
Візьміть викрутку і розгвинтити бічні з'єднання на екрані ноутбука.
8
Акуратно витягніть дисплей ноутбука і покладіть його на м'яку тканину, яка лежить на клавіатурі.
9
Отсоедините шлейф відеозображення і кабель живлення. Дисплей ноутбука був витягнутий. Встановлювати новий дисплей слід у зворотній послідовності.