Як зробити стім-аккаунт.

Steam - це унікальна ігрова платформа, яка об'єднує безліч любителів комп'ютерних ігор. З її допомогою ви можете купувати ігрові новинки безпосередньо з оболонки програми, користуватися значними знижками при покупці, а також брати участь в різних акціях. Для створення аккаунта в цій системі вам потрібно пройти реєстрацію на сайті store.steampowered.com
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет, комп'ютер, електронна пошта.
Інструкція
1
У правій верхній частині сайту натисніть кнопку «Увійти». Відкриється сторінка з формою входу і посиланням на створення нового облікового запису. Пройдіть по зеленій кнопці «Створити акаунт» на наступну сторінку.
2
Введіть бажане ім'я користувача у верхньому рядку. Якщо ви використовуєте прості логіни, для економії часу перевірте, чи не зайнятий ваш варіант. Для цього зліва від поля введення тексту натисніть на лінк «Перевірити доступність». Якщо ім'я вже хтось використовує, поруч з посиланням висвітиться слово «Недоступно», і трохи нижче, у вікні, з'явиться список з вільних запропонованих системою імен.
3
У наступному блоці вам буде запропоновано створити пароль на аккаунт. Для цього двічі введіть придумане поєднання символів. Розробники Steam рекомендують використовувати унікальний пароль для свого сервісу.
4
Для реєстрації steam аккаунта буде потрібно діючий поштову скриньку. Після створення облікового запису ви повинні будете його підтвердити. Додайте назву пошти у відповідне поле.
5
В реєстраційній формі Steam сервісу існує додатковий захист у вигляді секретного питання. Ви вибираєте один з шести запропонованих варіантів і додаєте свою відповідь.
6
Уважно прочитайте картинку з символами, яка знаходиться під полем секретного питання. Якщо ви не впевнені в деяких буквах або цифрах, натисніть посилання «Оновити». Після цього система видасть новий варіант. Введіть всі розпізнані символи в нижнє текстове поле цього блоку.
7
Після заповнення основних даних вам запропонують ознайомитися з текстовим варіантом угоди передплатника Steam. Уважно прочитайте його і поставте галочку відповідну прийняттю умов. Потім натисніть на пункт «Створити акаунт».
8
Якщо якесь поле було заповнене некоректно, в оновилася сторінці воно буде обведено жовтої рамкою. Ще раз уважно перевірте і заповніть реєстрацію. Якщо після натискання «Створити акаунт» відкрилася головна сторінка сайту, ваш обліковий запис створено.