Як робити пластикові вікна.

Зараз вікна з ПВХ профілів є майже в кожній квартирі. Це пояснюється тим, що пластикові склопакети мають гарну звукоізоляцію, захистом від перепадів температури і вітру. При правильній організації виробництва бізнес з виготовлення пластикових вікон може стати вигідним рішенням.
Вам знадобиться
  • - пила з диском для різання металу;
  • - одноголовочная усорезная пила;
  • - верстат для фрезерування;
  • - електродриль;
  • - копіювально-фрезерний верстат;
  • - зварювальний верстат;
  • - стенд для установки склопакета.
Інструкція
1
Спочатку наріжте армуючий профіль. Для цього використовуйте спеціальні пилки з дисками для різання металу. Наріжте армуючий профіль під прямим кутом.
2
Далі наріжте профіль ПВХ за допомогою одноголовочная або двухголовочной усорезной пилки. Профілі імпостов нарізаються під кутом 90 градусів, з запасом з кожного боку до 6мм. Профілі коробки і стулковий профілі наріжте під кутом 45 градусів з двох сторін, з запасом по довжині 5-6 мм на зварювання.
3
На наступному етапі зробіть отвори для відводу води з-під склопакета, що утворюється в результаті конденсації. Зробити це можна на спеціальному верстаті для фрезерування або за допомогою електродрилі зі свердлом 5 мм, заточеним спеціальним чином. Пази водовідвідних отворів робіть не більше ніж 25 мм в довжину.
4
Для зміцнення конструкції вікна вставте металевий профіль у пластиковий і закріпіть за допомогою гвинтів. Продуйте профіль стисненим повітрям.
5
Зробіть в профілі отвори для фурнітури (замків, ручок і т.д.) копіювально-фрезерним верстатом. Далі обробіть торці імпоста і перемичку, яка розділяє скла.
6
Наступним етапом зваріть заготовки в одну конструкцію. Робиться це на зварювальному верстаті при температурі ножа для зварювання 250 градусів. Шов повинен бути білий і рівномірний.
7
Вставте рукоятки, замки і імпости, ущільнювачі з гуми. З'єднайте стулку і раму, встановіть склопакет. Підкладки для склопакета встановіть максимально щільно, щоб склопакет і стулка утворили жорстку конструкцію, інакше конструкція провіснет. Наріжте штапик - елемент, який фіксує скло в рамі.
8
Після того, як ви відрегулюєте фурнітуру стулок і проведете контроль якості виробу, віконну конструкцію можна буде встановлювати.