Як освоїти комп'ютер.

Кожна людина, яка купує комп'ютер для особистого користування, мріє про швидке вивченні його основ. Як правило, способів навчання комп'ютер ной грамоті багато. Основами роботи на комп'ютер е оволодіти можна або самому (методом «тику»), або з будь-чий допомогою. Найбільш швидким способом буде вивчення чиїхось уроків і практика по засвоєного матеріалу. Також є й інші способи: більш-менш дієві.
Вам знадобиться
  • Методи навчання комп'ютерної грамоти.
Інструкція
1
Серед усього достатку курсів, уроків, вчителів та інших можливостей навчання необхідно вибрати спосіб, найбільш підходящий вам.Кнігі. Це найдавніший джерело інформації. В сучасних книгах розкриваються будь-які питання про грамотне використанні комп'ютер а. Напевно ви зустрічали такі книги на прилавках книжкових магазинів: «Комп'ютер для чайників», «Комп'ютер від А до Я» і т.д. Але тут у вас з'являється невелика проблема - прочитання книги займає великий обсяг витраченого вами часу. Якщо ви не поспішайте з навчанням, то цей варіант для вас.
2
Диски. Сучасні мультимедійні видання дозволяють швидко освоювати матеріал за рахунок перегляду відеоматеріалу. Принцип навчання досить простий: переглянули урок і тут же повторили це на своєму комп'ютер е. Мінусом є наявність літератури в таких дисках. Її також треба читати, а процес читки з екрану у деяких користувачів може викликати дискомфорт очей.
3
Курси. Ті, хто хоче пізнати комп'ютер ную грамоту, записуються на курси. В аудиторії сидить кілька людей, і виконують певні завдання. Такий спосіб вважається малоефективним - витрати часу (на дорогу, навчання) порою не окупаються.
4
Метод «запитай у друга» і метод «наукового тику». Є найпоширенішим видом навчання у підлітків і не тільки. Все навчання обходиться вам безкоштовно, але на власний страх і ризик.
5
Індивідуальне навчання. Цей спосіб вважається найбільш ефективним. Репетиторство завжди вважалося вищим ступенем навчання. Ваш учитель докладно вам розповість про кожну дрібницю, а якщо ви не зрозумієте, він ще раз розповість вам даний матеріал.