Як врятувати ніготь.

Скільки старань і часу вкладено в відрощування довгих нігтів. І як прикро, коли в один момент ця краса ламається від необережного руху рукою. Не варто впадати у відчай - якщо ніготь тільки тріснув, то його можна врятувати.
Вам знадобиться
  • - готова латочка для нігтів або шовк, шифон, цигарковий папір;
  • - пилочки з високою абразивністю;
  • - апельсинова паличка;
  • - спеціальний клей ;
  • - дезинфицирующая рідина;
  • - манікюрні ножиці;
  • - лак.
Інструкція
1
Спробуйте поставити латочку. Для таких випадків продається спеціальний набір екстреної допомоги нігтям. У нього входять спеціальна тканина на основі шовку, м'яка пилка для полірування, апельсинова паличка, спеціальний клей, дезінфектор і лак. Ще потрібні манікюрні ножиці.
2
Обробіть дезинфектором ніготь і околоногтевую область щоб уникнути занесення інфекції, тому що при надломі можуть утворитися ранки. Зачекайте, поки волога випарується. М'якою пилкою зачистите поверхню нігтя до матового відтінку, ретельно видаліть нерівності на тріщині. Всі рухи повинні бути спрямовані від кутикули.
3
Протріть зачищений ніготь ватним тампоном і знову обробіть дезинфектором. Виріжте шматочок шовку за розміром нігтьової пластини, головне, щоб він був не менше її. Якщо ви використовуєте готову наклейку, то просто прикладіть її до нігтя і притисніть. При відсутності такої заготовки, обробіть клеєм шовкову тканину, шматочок шифону, можна навіть і цигарковий папір. Потім накладіть на ніготь .
4
Якщо трапилося так, що тріщина дуже широка, то спочатку змастіть клеєм саму нігтьову пластину, і навіть накладіть трохи вати так, щоб вирівняти місце зламу. І тільки потім прикрийте ніготь латкою. Є й інший варіант. Просто зробіть два дублюючих шару з просоченого клеєм шовку.
5
Приберіть ватним тампоном зайвий клей і дочекайтеся, поки конструкція просохне і стане твердою. Потім подрежьте ножицями тканину, що виходить за краї нігтьової пластини. Відшліфуйте краю і поверхня нігтя, на ньому не повинно залишитися ніяких горбків. При цьому будьте обережні: найменше зайве натискання пилкою може пошкодити тонкий тканинний шар. Покрийте ніготь лаком.
Зверніть увагу
Якщо в місці зламаного нігтя є сильні пошкодження, ранка кровоточить, то краще відмовитися від проведення процедури відновлення. Інакше може початися запалення і навіть утворитися під нігтем гній.
Корисна порада
При прикладанні шовку до нігтьової пластини зручно притримувати латочку апельсиновою паличкою.