Як привітати з днем ??народження маму. Як привітати маму на день народження.

Мама - найближча та найдорожча людина на землі. З мамою ми ділимося своїми радощами і печалями. Вона завжди підтримає у важку хвилину і протягне руку допомоги. І так рідко ми знаходимо час, щоб порадувати дорогу людину приємним сюрпризом, несподіваним подарунком. І настає самий довгоочікуваний і трохи сумне свято в році - день народження мами. Найкращий подарунок від дітей - це любов, взаєморозуміння, гармонія в будинку. Потрібно постаратися створити гармонію, святковий настрій для мами в її день народження.
Інструкція
1
З самого ранку привітайте маму з днем народження, піднесіть букет її улюблених квітів. Їй буде приємно, одразу відчується свято в душі. Але на цьому не зупиняйтеся.
2
Цього дня звільніть маму від домашніх клопотів. Повністю візьміть на себе ініціативу по підготовці святкового вечері. Приготуйте її улюблені страви і покличте найдорожчих гостей.
3
Якщо фінансова сторона дозволяє, замовте святкову вечерю в якому - небудь затишному кафе.
4
Під час вечері піднесіть мамі основний подарунок, адже квіти були тільки початком свята. В якості подарунка можна піднести ювелірні вироби. Можна подарувати предмети гардеробу: сумку, шарф, рукавички. Подарунок загорніть в красиву упаковку. Це додасть святковості в цей вечір.
5
Після застілля організуйте якусьнебудь веселу гру, яка розвеселить гостей та вечір завершиться легко і весело. Наприклад, запропонуйте пограти просту гру «відгадай». Один із граючих виходить з кімнати, решта вирішують, який предмет задумати для відгадування. Отгадчику повертається і починає ставити питання, намагаючись за ознаками визначити цей предмет. Решта відповідають: «так» чи «ні». Будь-які інші пояснення заборонені. Отгадчику повинен правильно ставити запитання, щоб на них можна було відповісти, згідно з правилом гри. Виграє той отгадчику, який зуміє відгадати предмет, задавши менше число питань.
Корисна порада
Не забудьте пояснити правила гостям. День народження по такому сценарію запам'ятається вашій мамі. Вона обов'язково оцінить вашу турботу і увагу.