Як намалювати пружину.

В програмі Adobe Photoshop досить просто намалювати звичайну пружину . До того ж тут можна додати їй різні ефекти і врахувати необхідні пропорції.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Photoshop;
  • - навички роботи з Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте програму Adobe Photoshop. Виберіть інструмент «Виділення». Зробіть два виділення на різних шарах з певними заданими розмірами. Вони повинні бути різної висоти і однакової ширини (дивіться малюнок). Обведіть кожне з них. Обведення, наприклад, візьміть 5 пікселів. Використовуйте різний колір для наочності. Поставте направляючу і періть по половинці, як показано на малюнку.
2
Виберіть інструмент «Переміщення», тримайте клавішу Alt (щоб копіювати) і переходите з шару на шар, піднімаючи ці половинки вгору і поєднуючи (як показано на малюнку). В процесі кожного такого копіювання новий шар повинен лягати вище всіх шарів.
3
Виберіть будь-який шар, здійснивши подвійний клік по шару. Налаштуйте в стилях шару різні ефекти, наприклад, під метал. Потім знову тримаєте клавішу Alt і перенесіть вийшов стиль на інші шари (хапайте курсором fx і з затиснутою клавішею Alt в палітрі шарів перенесіть на інші, див. Малюнок).
4
Малюйте пружину будь-якої ширини, робіть скільки завгодно завитків, експериментуйте зі стилями під метал і т.д. На кінцях пружини можна намалювати інструментом «кисть» кружечки-еліпси.
5
Зображуйте пружину на кресленні у вільному стані, виходячи з того, що деталь не повинна створювати враження, ніби вона відчуває тиск ззовні. Контур витків краще креслити спрощено прямими лініями.
6
Малюйте розріз гвинтових пружин перетином витків. Якщо товщина їх перерізу менше двох міліметрів, то при зображенні пружини в розрізі перетин повністю заливайте темним кольором, якщо цей параметр менше 1 мм, зображайте перетин схематично.
7
Якщо ви будуєте креслення із заданими параметрами, будьте гранично уважні: орієнтуйтеся тільки на розрахункові величини.