Як навчитися робити анімацію.

Красиві миготливі і мінливі картинки - інструмент веб-дизайну, за допомогою якого реально створити цікаві та незвичайні ефекти. За рахунок цього можна залучити на ресурс нових користувачів.
Вам знадобиться
  • - картинка;
  • - Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Навчитися створювати анімаційні картинки можна за кілька хвилин, для цього знадобиться програма Adobe Photoshop і, власне, графічний файл, який послужить в якості основи. Якщо ні редактора, його необхідно завантажити і встановити.
2
Натисніть на картинку правою кнопкою миші і виберіть команду «Відкрити за допомогою», потім клацніть по значку програми. Якщо розміри зображення не відповідають необхідним, то зміните у вкладці «Зображення» - «Розмір зображення».
3
За допомогою зв'язки «Шар» - «Створити дублікат шару» наклоніруйте потрібну кількість шарів. Воно має бути рівним числу кадрів. Наприклад, якщо плануєте на картинці задати триразове миготіння зірок, при цьому кожне мерехтіння повинно змінюватися іншим, то підготуйте три шару - по одному для кожного ефекту.
4
На правому нижньому меню у вкладці «Шари» виділіть оком один шар, а з решти зніміть мітки.
5
У верхньому меню в поле «Вікно» виберіть «Анімація». В робочому просторі з'явиться спеціальна шкала, в якій відобразиться виділений оком фрагмент.
6
Знайдіть на ньому команду «Дублює виділені кадри», натисніть стільки раз, скільки у вас відображається шарів у правому нижньому меню. Кожен з них прив'яжіть до певного кадру. Робиться це так: виділяєте фрагмент на шкалі анімації, ставите «глазик» на потрібний шар, з решти елементів мітки знімаєте. Повторіть операцію з кожним шаром.
7
Зупиніться на першому шарі - прийшла пора видозмінити зображення. Додайте ефекти відповідно до вашим задумом і переходите до наступного елементу - для цього просто переставте значок глазика на потрібний шар.
8
На кожному кадрі задайте час - наведіть на потрібний фрагмент курсор, натисніть праву кнопку миші і з випав списку виберіть потрібний інтервал. Повторіть з кожним елементом.
9
Перегляньте анімацію , при необхідності видозмінити її і збережіть («Файл» - «Зберегти для Web»). Допустимий формат файлу - Gif.