Як адаптувати навігацію. змінити китайську мову в win ce.

При покупці нових і старих автомобілів виникає маса питань, що стосуються експлуатації штатних навігаційних систем. Виникає необхідність адаптувати її в місцевих умовах, щоб вчасно складати маршрут оптимального пересування по місту.
Інструкція
1
Проведіть зміна програмного забезпечення навігатора за допомогою англійської операційної системи WinCE спеціальним файлом yfospa06.img, який можна завантажити у вільному доступі з інтернету. Зайдіть в WinCE (китайська мова) і поміняйте Device ID за допомогою програми Set Pnd UUID, яка дозволить ідентифікувати дане програмне забезпечення. Зробіть прошивку тим же файлом (yfospa06.img). При переході назад на англійську WinCE Device ID обнуляється. Встановіть Navitel версія 3.5.0.689 (візьміть сервіс «Співдружність»).
2
Щоб штатний навігатор в американських автомобілях адаптувати на російській території, встановіть модем 4G WiMax. Завдяки унікальній технології передачі відомостей через радіохвилю, ви зможете виходити в інтернет і отримувати різні програми, такі як завантаження інформації про пробки. Навігаційна система управляється сенсорно, легким дотиком руки до дисплея.
3
Спробуйте переробити навігацію японських автомобілів на англійську мову. У вас повинен бути робочий диск з європейськими картами, диск для прошивки, який можна завантажити на thepiratebay.org/torrent/3852053. Поставте автомобіль на ручне гальмо, дістаньте навігаційний диск, поверніть ключ запалювання на один клацання. У меню, японською мовою виділіть рядок, що починається з US-T ..., і активуйте її. Врахуйте, що спроба вибрати рядок тільки одна. Вставте диск для прошивки, зачекайте кілька хвилин. Після зміни програмного забезпечення вставте робочий диск. Навігація буде англійською мовою.
4
Для прошивки німецьких машин переконайтеся, що у неї навігаційна система європейського типу Comand APS. Заведіть мотор, вийміть оригінальний диск, включіть навігатор. Натисніть одночасно клавіші 1,3,8 на 2-3 секунди. З'явитися меню. Вставте диск для прошивки, на екрані виберіть версію, яку збираєтеся встановити. Не вимикайте машину, поки оновлюється система. Через 20 хвилин все готово.
Купуючи автомобіль, покупець стикається з певними проблемами. Навички адаптації під місцеві умови навігаційної системи машини стануть в нагоді багатьом водіям.
Вам знадобиться
  • - автомобіль з навігатором;
  • - ПК з виходом в інтернет;
  • - програма «Навітел»;
  • - модем 4G WiMax;
  • - диск з навігаційними картами Європи;
  • - диск для прошивки навігатора;
  • - програма Set Pnd UUID;
  • - файл yfospa06.img.
Інструкція
1
Скористайтеся послугами всесвітньої мережі безкоштовно скачайте файл yfospa06.img англійської операційної системи WinCE. Запустіть програмне забезпечення та ідентифікуйте його, змінивши Device ID за допомогою програми Set Pnd UUID.
2
Зробіть прошивку, використовуючи файл yfospa06.img. При перекладі інтерфейсу на англійську мову модуль WinCE Device ID обнуляється. Встановіть програму Navitel версії 3.5.0.689 і використовуйте для її коректної роботи сервіс «Співдружність».
3
Адаптуючи під російську територію штатний навігатор в американських автомобілях, встановіть модем 4G WiMax. Керуйте навігаційною системою легким дотиком до сенсорного екрану. Завдяки інноваційній технології передачі даних через радіохвилі, вийдіть в інтернет. Скористайтеся корисними додатками, серед яких найбільш затребувана оперативна інформація про пробки на дорогах.
4
Використовуйте робочий носій інформації з картами Європи та диск для прошивки, завантажений з thepiratebay.org/torrent/3852053. Переведіть на англійську мову навігаційну систему японських машин. Встановіть автомобіль на ручне гальмо, дістаньте навігаційний диск і поверніть ключ запалювання до першого клацання.
5
У меню, японською мовою виділіть і активуйте рядок, що починається з «US-T ...». Вибираючи її, будьте уважні і врахуйте, що у вас для цього існує тільки одна спроба. Вставте диск для прошивки і зачекайте кілька хвилин. Після змін в програмі вставте робочий носій інформації. Переконайтеся, що інтерфейс навігаційної системи переведений на англійську мову.
6
Адаптуючи навігаційну систему німецьких автомобілів, переконайтеся в її відповідності європейським типом Comand APS. Запустіть двигун машини, вийміть оригінальний диск і включіть навігатор . Натисніть на три секунди клавіші 1,3,8 і активуйте меню. Вставте диск для прошивки і виберіть на екрані версію програмного забезпечення, яку збираєтеся встановити. Чи не глушите мотор автомобіля протягом двадцяти хвилин, поки оновлюється система.