Як влитися в нову компанію друзів. Як дізнатися один чи ні.

Нові друзі - це завжди нові враження, нові емоції і нові пригоди. Плюсів, звичайно, безліч. Але стати «своїм» у чужій компанії буває не так-то просто, так як це вже сформований колектив, з усталеними правилами. Втім, процес адаптації можна пом'якшити, якщо скористатися деякими порадами з області соціальної психології.
Вам знадобиться
  • - література з соціальної психології.
Інструкція
1
Будьте природні і привітні. Ніколи не намагайтеся показати себе тим, ким ви насправді не є. Чи не приписуйте собі тих якостей або умінь, якими насправді не володієте. Брехня, навіть невелика, завжди стає явною і тільки налаштує компанію проти вас.
2
Продемонструйте готовність йти на контакт. Не бійтеся задавати питання про інтереси та звички можливих майбутніх друзів. Тільки знайдіть «золоту середину». Нав'язливість і занадто особисті питання можуть тільки дратувати.
3
Будьте доброзичливі. Однак не забувайте про особисті кордонах. Бажання допомогти новим знайомим - це відмінно. Головне - з добровільного помічника чи не перетвориться звичайної людини «на побігеньках». Тут дружба закінчується. Тому навчитеся говорити «ні», якщо прохання йде врозріз з вашими особистими інтересами. Уміння вести себе з гідністю тільки підвищить авторитет.
4
Познайомившись з новою компанією, намагайтеся відразу закріпити відносини. Зрозуміло, якщо вони вам цікаві. Не відмовляйтеся від спільних посиденьок в кафе або дружніх вечірок. Спробуйте проявити ініціативу і організувати похід в якесь цікаве місце.
5
Чи не дивуйтеся. Пам'ятайте, що вас оточують точно такі ж люди, зі своїми комплексами і проблемами. Єдине їх відміну від вас, в тому, що вони давно знають один одного. Значить потрібно це постаратися виправити і дізнатися їх так само добре.
6
Безсумнівно, ви володієте якимись талантами. Не соромтеся розкрити їх. Тільки, знову ж таки, без нав'язливості й без почуття переваги. Талановиті люди завжди викликають інтерес і повагу.
7
Ще один момент. Якщо ви постійно намагаєтеся зав'язати нові відносини, але раз за разом нічого не виходить, подумайте, які ваші особисті якості можуть служити перешкодою. Запитайте у знайомих, так як з боку часто буває помітніше. З'ясувавши проблему, починайте працювати над собою, використовуючи літературу з соціальної психології. Завжди можна придбати нові якості і стати по-справжньому цікавою особистістю. І тоді, можливо, вже інші будуть думати про те, як сподобатися вам і навколишнього вас компанії.