Як спіймати ляща.

Лящ є однією з найпоширеніших риб в водоймах середньої смуги Росії. Деякі не шанують цю рибу через великої кількості дрібних кісток, але смак риби від цього анітрохи не страждає. Чим риба більше - тим вона смачніше, однак для упіймання такого великого ляща важливо знати деякі тонкощі риболовлі.
Вам знадобиться
  • Рибальські снасті
  • Човен
Інструкція
1
Ловити ляща можна як з берега, так і з човна. Але при різних способах лову снасть практично не розрізняється. Ляща можна ловити поплавцевою вудкою. Оснастити вудилище потрібно «Лещев» поплавком з подпаском. Лісочку краще використовувати 0,2 мм, поводок повинен бути не товще 0,15 мм. Гачок нав'язується не дуже великий, але гострий, щоб підсікти рибу можна було без проблем.
2
Потім потрібно приготувати прикорм. Лящ, як і будь-яка інша "біла" риба, має відмінний нюх і добре відгукується на підгодовування. Прикорм повинен залучати, але разом з тим не насичувати рибу. Найкраще цим вимогою відповідає прикорм, зроблений з річкової глини і стовченими білих підрум'янених сухарів. Також в підгодовування можна додати цукор, сухе молоко і вівсяні пластівці.
3
Потім залишилося вибрати місце лову й розвідати там наявність ляща . Найчастіше ляща можна застати в заплави із сповільненою течією, глибиною 1,5-3-5 м, з глинистим дном. Однак потрібно пам'ятати, що лящ є ходової рибою, яка переміщається по водоймі. В цьому випадку добре мати в рибальському арсеналі човен.
4
Насадки на ляща використовуються класичні: пучок червоних черв'яків або кожушка. Якщо рибалка планується на новому нерозвідані водоймі, краще попередньо уточнити, на що зазвичай там ловиться лящ. У риби смакові пристрасті можуть змінюватися в залежності не тільки від пори року, але і від водойми.
5
Потім, насадивши приманку на гачок і закинувши снасть в воду залишається тільки очікувати чіткої Лещевой клювання, і вивести свій трофей.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=svPemX74ynw
Корисна порада
Лящ - риба дуже обережна, тому потрібно постаратися створювати мінімум шуму при риболовлі.