Як створити торгову мережу. створення торговельної мережі.

У пошуку того чи іншого заробітку деякі початківці підприємці вирішують створити торгову мережа , тобто відкрити роздрібні магазини, розраховані на попит споживачів. Можна з упевненістю сказати, що цей бізнес приносить прибуток, але для цього потрібно правильно його організувати.
Інструкція
1
Перш ніж створювати ту чи іншу торгову мережа , виявите попит споживачів. Для цього ви можете вийти на вулицю в тому місці, де плануєте відкрити магазин. Опитаєте людей. Дізнайтеся, що не вистачає їм. Наприклад, деякі можуть сказати, що поблизу немає аптечних пунктів; когось не влаштовує обслуговування та асортимент в знаходилися поблизу супермаркетах. Отримайте якомога більше інформації про переваги і бажаннях людей. Якщо у вас немає часу на збір інформації, зверніться в маркетингові агентства.
2
Домовтеся з орендою приміщень. Пам'ятайте, що зал повинен бути достатньо освітлений, безпечний і зручний. Він повинен мати місця, де ви зможете зберігати товари, обладнання, упаковку і т.д. Торгове приміщення також має відповідати всім вимогам, тобто бути присутнім вітрини, торгові стелажі, каса т.д.
3
Складіть список того, що ви будете пропонувати покупцеві. Виходячи з цього, знайдіть постачальників, обговоріть всі умови і укладіть договір поставки.
4
Зверніться в маркетингове агентство для складання планограмам, тобто для розробки схеми викладки товарів. Цей пункт дуже важливий, тому що від неї залежить рівень продажів. Якщо ж ви не хочете витрачати зайві кошти для оплати таким агентствам, уважно ознайомтеся з правилами викладки продукції і починайте складати планограмму самостійно.
5
Підберіть персонал, краще, якщо ви зупините свій вибір на співробітниках з досить великим досвідом. Вам необхідно знайти касира, продавця-консультанта, охоронців, адміністратора залу і т.д.
6
Підготуйте зал до відкриття. Після цього зробіть рекламу мережі. Ви можете розіслати листівки або ж зробити великий банер, що сповіщає про відкриття нового торгового магазину. Врахуйте, що для початку потрібно залучити клієнтів, тому зробіть якусь акцію або ж введіть знижки і подарунки.