Як відрегулювати запалювання в инжекторном двигуні. регулювання запалювання на инжекторном двигуні.

На автомобілях з інжекторним двигуном досить часто зустрічаються проблеми з запалюванням. Оскільки регулювання займає багато часу, часто її здійснюють тільки фахівці, але при дотриманні певних правил зробити це можна і самому.
Інструкція
1
Підготуйтеся до регулювання запалювання. Вам потрібно буде встановити правильний напрямок кута випередження. Для початку від'єднайте від вакуум-коректора двигуна універсальний вакуумний шланг. Потім, щоб було зручніше перевіряти момент часу при запалюванні, приєднаєте плюсовій зажим на стробоскопи до плюсової клеми, розташованої на акумуляторної батареї автомобіля.
2
Розпочніть регулюванню запалювання в автомобілі за допомогою перемикання затиску «маси». Для цього підключіть його до мінусової клеми. Тепер необхідно в обов'язковому порядку вийняти напружений наконечник високовольтного дроту, закріпленого в одному з циліндричних гнізд на кришці розподільника. Оскільки багато з робочих елементів знаходяться під напругою, обов'язково вдягайте при роботі рукавички.
3
Вставте якомога акуратніше в звільнилося під циліндром гніздо датчик вашого стробоскопа, приєднавши його до високовольтного проводу на першому циліндрі двигуна. Скористайтеся гумовою заглушкою для картера зчеплення, щоб відрегулювати в автомобілі необхідне для запалювання час. Для цього запустіть мотор двигуна і направте миготливий світловий потік від стробоскопа на спеціальний люк, розташований на пристрої зчеплення.
4
Зверніть увагу на невелику мітку, яку видаватиме на маховику миготлива підсвічування від стробоскопа. Візуально вона виглядає як нерухома точка. У випадку абсолютно правильно встановленого моменту запалення дана точка на маховику двигуна повинна перебувати посеред середнього ділення маховика і його попереднього розподілу. Якщо ж вона буде розташовуватися не в тому місці, то потрібно буде продовжити регулювання моменту запалення шляхом ослаблення трьох гайок, на яких кріпиться розподільник маховика запалювання.