Як відкрити квітковий намет.

Квітковий бізнес має ряд переваг. Початківцю підприємцю не потрібно великих капіталовкладень. Почати можна з малого - відкриття однієї квіткової намети. Фахівці стверджують, що окупиться вона протягом року або швидше. Це залежить від місця торгівлі.
Інструкція
1
Починайте свій бізнес з реєстрації ІП, для цього сходите в податкову інспекцію і з'ясуйте, які документи для цього необхідні. Коли всі формальності будуть позаду, підшукайте місце під квіткову палатку , бажано жваве місце в центрі міста, де велике скупчення офісних приміщень, жвавих перехрестях і міських ринках.
2
Можна орендувати або купити вже діючу квіткову палатку . Якщо ви вирішили поставити свою, то отримаєте на це попередньо дозвіл у адміністрації та управлінні архітектури міста, де ви починаєте свій бізнес.
3
Спеціального обладнання для квіткової намети не потрібно. Однак слід враховувати, що квіти - товар швидкопсувний, для зберігання кожного виду рослини потрібен свій температурний режим. В ідеалі необхідно придбати спеціальну холодильну вітрину для живих квітів, але якщо на перших порах грошей на неї немає, то можна обійтися без вітрини. Але ємності для води, в яких стоятимуть квіти, полички і пакувальний матеріал купити доведеться.
4
Знайдіть постачальника квітів для вашого намету. Це не повинно скласти праці. Можна пошукати оптовиків в інтернеті, укласти договір з оранжереєю або оптової базою. Залежно від договору постачальники можуть привозити квіти прямо в палатку , а можна їздити за ними в міру необхідності самостійно. Багато підприємців закуповують товар спільно - так виходить дешевше.
5
Асортимент квітів в наметі на першому етапі може бути позицій в п'ятнадцять. Потім його слід збільшити до 20-30. Чим більше вибір у покупця, тим більше шансів, що він не піде без покупки. Від асортименту безпосередньо залежить величина виручки.
6
Далі слід прийняти на роботу продавця. Не забудьте укласти з ним договір. Добре якщо у вас і вашого продавця буде спеціальна освіта по флористики. Це дозволить краще розбиратися в товарі, контролювати постачальників і створювати ексклюзивні композиції та букети.
Зверніть увагу
Квіти зберігаються максимум два тижні, тому на першому етапі можна обмежити асортимент квіткової намети ходовими трояндами і невибагливими гвоздиками і хризантемами.
Корисна порада
Квітковий бізнес вважається сезонним. Восени і взимку продажу бувають вище, ніж влітку. Досвідчені підприємці радять відкривати квіткову намет у міжсезоння. Це дасть можливість «відчути» бізнес, побачити реальну прохідність обраного для торгівлі місця.