Як вибрати соляну лампу.

Соляна лампа - справжній подарунок природи. Вона дуже проста в експлуатації і доступна по ціна, має необмежений термін придатності і не вимагає особливого догляду. На ринку представлені лампи різні по дизайну і ціні, зустрічаються і неякісні зразки.
Інструкція
1
Перед купівлею соляної лампи попросіть у продавця сертифікат на товар і перевірте відповідність санітарним нормам. Все лампи повинні проходити радіологічний контроль, а також сертифікацію на якість і безпеку.
2
Уважно розгляньте лампу . Її поверхня не повинна мати ніяких дефектів: сколів, тріщин, вибоїн, а також виступив «соляного нальоту». Лампи дуже добре вбирають вологу, і після транспортування по морю їх необхідно дуже ретельно розсортувати і просушити. Деякі постачальники не роблять цього, тому поверхня таких ламп буває неякісною.
3
Зверніть увагу на шнур. У якісних ламп він має додаткові кріплення. Завдяки цьому шнур не бовтається, а добре фіксується в підставці.
4
Обов'язково уточніть вага підсвічника. Недобросовісні продавці спеціально його не вказують і продають лампу меншої ваги, видаючи її за більший.
5
Перевірте наявність упаковки і її якість. У якісних ламп буває відповідний рівень дизайну коробки.
6
У більш дорогих і якісних соляних ламп є спеціальні ніжки, щоб свічник можна було ставити на предмети меблів без ризику їх подряпати. У неякісних ламп такі ніжки відсутні.
7
Ретельно розгляньте підставку і зверніть увагу на те, наскільки акуратно чи ні пригвинчена лампа до підставки, а також на якість болтів. У дешевих лампах використовуються найпримітивніші залізні болти. Контактуючи з кам'яною сіллю, вони дуже швидко поржавіють. В сольових лампах високо якості застосовуються болти і шурупи тільки з нержавіючої сталі.