Як використовувати папір для випічки. можна смажити на папері для випічки.

Папір для випічки , або пекарські папір, використовується не тільки при виготовленні кондитерських виробів. Залежно від її виду, на ній можна розгортати тісто, малювати шаблони для випічки або шоколадних візерунків. Крім того, в ній запікають і зберігають різні продукти.
Інструкція
1
Багато господинь старого гарту не люблять користуватися папером для випічки . Швидше за все справа в тому, що вони плутають її з креслярської калькою, на якій було прийнято випікати ще в радянські часи. Дійсно калька, як найдешевший вид пекарської папери, підходить тільки для дуже обмеженого застосування. Вона швидко розмокає, якщо випічка жирна або волога і здатна прилипнути, якщо у виробі мало жиру і воно сухе. Якщо у вас немає під рукою іншого паперу, то кальку можна використовувати, щоб менше мити посуд, вистілая противні для випічки дріжджового і пісочного тіста або посуд, в якій ви будете «збирати» холодні кондитерські вироби з низькою вологістю , як, наприклад, чізкейк на основі з печива.
2
Найпоширеніша пекарська папір - пергамент. Це папір, просочений розчином сірчаної кислоти для підвищення міцності. Він погано пропускає вологу, добре вбирає жир, стійкий до високих температур. Його добре використовувати для випічки різних виробів, але краще тримати на кухні для інших цілей. З такого паперу виходять зручні корнетики для крему, глазурі, розтопленого шоколаду. На ній можна малювати візерунки і олівець не буде ковзати, як по папері з силіконовим покриттям, а значить саме такий папір найкраще підходить для шаблонів пряникових будиночків або солодких прикрас. Поклавши пергамент на гарний візерунок, ви легко обведе його, а потім по цих лініях легко намалюєте глазур'ю або розтопленим шоколадом. Вирізавши в папері якусь фігуру і поклавши на торт або бісквіт, ви отримаєте трафарет - залишиться лише присипати цукровою пудрою, яка, шоколадною або кольоровий кокосовою стружкою, горіхами і тому подібним.
3
Пергамент з тонким силіконовим покриттям ідеальний, як для випічки , так і для запікання. Він не пропускає ні жир, ні вологу, витримує високі і низькі температури, його листами можна перешаровуються листкове тісто перед заморожуванням або інші продукти, які ви хочете заморозити пластами. Також таким папером можна перекласти печиво, сухофрукти, сирні та ковбасні нарізки, призначені для зберігання.
4
Силіконова папір, що продається в аркушах, має більш товсте покриття і тому представляє собою багаторазовий варіант силіконового пергаменту.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RED_Q0jhlok