Як зареєструвати домен org.ua.

Домен org.ua є одним з тих, за реєстрацію якого не потрібно платити. Однак оцінити всі переваги цієї української інтернет-зони можна тільки при некомерційному використанні. При цьому не важливо: буде реєструвати домен приватна або юридична особа.
Інструкція
1
Виберіть собі домен. Мало придумати ім'я, необхідно перевірити, не зайняв Чи його хтось інший. Для цього скористайтеся сервісом від http://www.hostmaster.net.ua. У лівому верхньому куті сайту, в розділі «Шукати домен» перейдіть за посиланням "Пошук". У вікні "Пошук домена» введіть бажане назву майбутнього ресурсу. Якщо воно буде вільним, повинна з'явитися напис No entries found for domain ім'я_домена.
2
Зареєструйте nic-handle - запис в базі даних про власника домену. Для цього зайдіть на сайт http://uanic.com.ua/. В меню знайдіть розділ «Реєстрація запису про приватну особу». Заповніть поля в таблиці, що відкрилася і натисніть кнопку Send. З'явиться вікно, в якому буде написано, що вам привласнений nic-handle. Він необхідний для того, щоб потрапити в обліковий запис для подальшої роботи з доменом.
3
Оберіть хостинг. Для повноцінного функціонування сайту домен повинен бути делегований (тобто прив'язаний) до певного хостингу. Це те місце на сервері, де розташовуються всі дані і файли вашого інтернет-ресурсу. Вибрати оптимальний варіант неважко, важливо співвіднести потреби (обсяг інформації на сайті, кількість відео та зображень, трафік відвідувачів) з бюджетом, який ви можете виділити.
4
Налаштуйте DNS. DNS - це спеціальна служба, яка займається перетворенням цифрового адреси в буквений. Деякі сервіси надають платні послуги з реєстрації DNS, але можна знайти і безкоштовні варіанти. Наприклад, http://xname.org. Для цього на сайті перейдіть в розділ Сreate a new user і внесіть необхідну інформацію в форму.
5
Зробіть запит на реєстрацію обраного доменного імені. Воно має виглядати наступним чином (у дужках написані пояснення, в листі їх бути не повинно): Subject: ADD writer-home.org.uadomain: writer-home.org.ua (назва домена) descr: text (опис) admin-c : MOK-UANICtech-c: MOK-UANICnserver: ns0.xname.org (DNS) nserver: ns1.xname.org (DNS) nserver: ns.secondary.net.ua (DNS) changed: 3work@ukr.net 20120210 ( e-mail і дата) source: UANIC
6
Надішліть листа на поштову скриньку hostmaster@org.ua. Реєстрація може зайняти пару годин або продовжитися декількох діб.
Домени є основним засобом адресації в інтернеті. Переважна більшість сайтів адресуються одним або більше доменами. Як правило, це домени другого рівня, що належать будь-якій зоні (домену першого або верхнього рівня). Існує досить багато національних і міжнародних зон. Серед них домен верхнього рівня org - один з найстаріших. Він призначений для сайтів некомерційних організацій. Сьогодні зареєструвати домен org може будь-хто.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - браузер;
  • - пластикова карта або аккаунт в популярній системі електронних платежів із сумою на рахунку, достатньої для реєстрації доменів.
Інструкція
1
Підберіть реєстратора або реселлера акредитованого реєстратора, у якого проводитиметься реєстрація домену. Зверніться на профільні форуми великих спільнот web-майстрів або професійних домейнеров. Це може бути, наприклад, ресурс domenforum.net, цілком присвячений доменним іменам або тематичний розділ форуму про пошукові системи forum.searchengines.ru/forumdisplay.php?f=39.
2
Відвідайте сайти реєстраторів і реселерів. Порівняйте ціни на реєстрацію та продовження доменів в зоні org. Порівняйте переліки надаваних додаткових послуг. Серед подібних послуг може бути, наприклад, можливість використання DNS-серверів реєстратора, можливість створення поштового переадресації, і т.д. Зверніть увагу на способи оплати послуг реєстрації та продовження доменів.
3
Виберіть сервіс. Як правило, реєструвати домени у реселлера набагато вигідніше. При цьому, незважаючи на низькі ціни, якість обслуговування домену буде залишатися на колишньому рівні, оскільки його підтримка буде все також здійснюватися акредитованим реєстратором. Реселлер же надасть технічну підтримку.
4
Перейдіть на сайт обраного сервісу. Ознайомтеся з представленою там інформацією. Відвідайте розділ FAQ, якщо такий є на сайті.
5
Зареєструйтеся на сайті сервісу. Перейдіть на сторінку реєстрації. Введіть всі необхідні дані. В якості електронної пошти вкажіть адресу чинного і регулярно перевіряється вами поштової скриньки, розташованого на надійному сервісі. Запишіть або добре запам'ятайте введене ім'я користувача і пароль. При необхідності підтвердіть реєстрацію, перейшовши за наведеним в листі-повідомленні.
6
Здійсніть вхід в панель управління сервісу реєстрації зі своїми обліковими даними. Найчастіше форма входу в панель розташована на головній сторінці сайту реєстратора або реселлера.
7
Поповніть баланс клієнтського рахунку. Занесіть кошти, достатні для реєстрації обраного числа доменів в зоні org. Виберіть зручний і швидкий спосіб оплати. Як правило, при оплаті електронними грошима або пластиковою карткою кошти зараховуються миттєво.
8
Перейдіть в розділ реєстрації доменів. Зазвичай посилання на цей розділ панелі управління сервісу містяться майже на всіх інших його сторінках.
9
Зареєструйте домен org. Введіть обране ім'я в запропоновану форму. При необхідності виберіть додаткові опції. Натисніть кнопку або посилання підтвердження реєстрації.