Як зняти код на Nokia.

При використанні стільникових телефонів фірми «Нокіа» ви можете зіткнутися з декількома видами блокування. Дії, які повинні бути зроблені для її зняття, різняться залежно від типу блокування, з яким ви зіткнулися.
Інструкція
1
Блокування стільникового телефону під оператора призначена для препяствовованія використанню телефону в мережі, відмінної від вихідної. Найчастіше з нею можна зіткнутися, купуючи телефон за кордоном. У цьому випадку вам буде потрібно звернутися до оператора, під якого була здійснена блокування. Надайте IMEI-номер телефону, а також ваші дані, які були надані при купівлі мобільного телефону. Якщо ви купували телефон з рук, то від вас буде потрібно звернутися до первинного власника щоб дізнатися ці дані. Запитайте код розблокування. Введіть його при включенні телефону з «чужий» сім-картою, таким чином розблокувавши ваш мобільний.
2
Другий вид блокування, з яким ви можете зіткнутися - це блокування безпосередньо телефону. У мобільних фірми «Нокіа» передбачений захист на випадок втрати або крадіжки телефону - це захисний код , який необхідно ввести при увімкненні. Для його скидання вам буде потрібно код обнулення прошивки або код скидання налаштувань. Звичайно, ви можете використовувати код и, які є у відкритому доступі в мережі, але найбільш надійним варіантом буде запитати їх у офіційного представника компанії у вашому місті або звернувшись за контактами, розміщеним на сайті nokia.com. Надайте IMEI-номер телефону, а також його серійний номер, після чого запросите вищеописані код и.
3
Блокування сім-карти використовується для захисту таких особистих даних абонента, як його мобільний номер, записна книжка і повідомлення, що містяться в пам'яті сім-карти. При включенні телефону запитується ПІН- код . Якщо ви забули свій ПІН код і ввели його неправильно більше трьох разів, то ви можете скинути його за допомогою Пак- код а, розміщеного на пластиковій упаковці від сім-карти. Якщо ж цей варіант неможливий, від вас буде потрібно звернутися в представництво вашого стільникового оператора для заміни вашій сім-карти. Надайте паспортні дані, після чого вам буде надана нова сімка без зміни вашого телефонного номера.