Як виміряти висоту каблука.

Навіть якщо носити взуття на високих підборах неможливо за медичними показниками, представниці прекрасної статі прагнуть підняти стопу хоча б на три або чотири сантиметри. І це зрозуміло, адже витончені туфельки на шпильках візуально витягають ногу, роблячи її стрункою і привабливішою. Але на просте питання про те, як же виміряти висоту каблука, відповісти, виявляється, зовсім непросто.
Інструкція
1
Найлегше визначити висоту каблука на дитячій або чоловічого взуття. Для дітей шиються туфлі або черевики з невеликим рівним каблуком - це дозволяє дитячої стопі правильно формуватися. Допустима висота цієї деталі взуття - до 5 сантиметрів. Щоб вирішити, чи підходять ті чи інші туфлі для вашої дитини, візьміть звичайну лінійку, трикутник або сантиметрову стрічку і просто виміряйте каблук перпендикулярно лінії п'яти, від його опорної горизонтальної поверхні до підошви.
2
середньостатистичного чоловічу взуття роблять теж на невисокому рівному підборах, зазвичай не вище 1,5 - 2 сантиметри, якщо це окремий складальної каблук, а не литий разом з підошвою. Якщо підошва і каблук - єдине ціле, то вимірювати його висоту випливає, враховуючи товщину підошви. Особливо це характерно для теплих зимових черевик. Виміряти ви можете так само, як і в першому випадку - лінійкою - від горизонтальної опорної частини до місця приєднання верху взуття. Але майте на увазі, що якщо товщина підошви більша, то каблук, фактично, має меншу висоту , ніж це вам покажуть ділення на вимірювальному приладі.
3
Визначити висоту каблука на жіночого взуття найскладніше. Зверніть увагу на форму каблука і її залежність від висоти. Якщо висота каблука на ваших туфлях або чобітках менше 6 сантиметрів, то він вважається низьким, а якщо вище 9 сантиметрів - то високим. Чим вище каблук, тим більше скошена його верхня частина. Це прямо відіб'ється на ваших замірах.
4
Найчастіше висота каблука визначається так: від горизонтальної площини набійки до верхньої частини заокруглення п'яти. Результат вийде більш-менш точним в тому випадку, якщо у вас низький або середній каблук.
5
Якщо каблук високий, то більш точно виміряти його величину ви можете таким чином: від опорної площини до середини п'яти. Лінійку або сантиметр при цьому встановите не ззаду каблука, а збоку.
6
Спробуйте також виміряти висоту каблука так, як це роблять взуттєві майстри. Для цього на рівну і гладку горизонтальну поверхню встановіть взуттєву колодку. Під її носок подсуньте вказівний палець руки (його першу фалангу) - якщо висота каблука візуально менше 5 см, або який-небудь предмет висотою 8 мм, якщо п'яткова частина піднята вище 5 см, а потім вже виміряйте спеціальним косинцем відстань від заднього заокруглення п'яти до опорної горизонтальної поверхні.
7
При вимірі висоти каблука обов'язково враховуйте підошву. Багато дизайнерів проектують підошву під пальцями товщиною не менше 2-3 см, що дозволяє підняти стопу людини на цю висоту і зробити його вище. Каблук в таких туфлях, приміром, може досягати в висоту 11 см, якщо міряти від підлоги до п'яти, але фактично п'ята над рівнем стопи буде піднята лише на 8-9 см.
8
При покупці взуття крім вимірювання висоти каблука ви повинні визначити і те, наскільки зручна і висока в ній колодка. І пам'ятайте про те, що все добре - в міру. Високий каблук - це прекрасно; але чим він вищий, тим гірше стан ніг у жінки.