Як зробити світлодіод.

Світлодіод є напівпровідниковий прилад, який містить в собі електронно-дірковий перехід або контакт як металу-напівпровідника. В свою чергу, саме за допомогою цих елементів світлодіод може створювати оптичне випромінювання з використанням електричного струму.
Вам знадобиться
  • - галогенова лампа;
  • - викрутка;
  • - молоток;
  • - клей;
  • - дирокол;
  • - паперовий шаблон.
Інструкція
1
Візьміть галогеновую лампу і вийміть з неї всі непотрібні елементи. Для цього візьміть викрутку і за допомогою неї вийміть білу замазку. Вона знаходиться близько ніжок лампи. Дана замазка повинна добре кришитися при натисканні на неї викруткою. Таким чином ви зможете повністю позбавитися від цієї речовини. Будьте обережні, адже галогенова лампа є досить крихким предметом.
2
Вийміть лампу з відбивача. Для цього вам може знадобитися молоток. Покладіть лампу на стіл ніжками вгору. Після цього злегка вдарте молотком по ніжкам. Удар повинен бути якомога м'якше. Галогеновая лампочка повинна просто випасти на поверхню стола, а відбивач залишитися порожнім. Залишилася білу замазку всередині лампи не видаляйте - вона може вам ще знадобитися.
3
Зробіть алюмінієвий диск, на якому ви зможете закріпити світлодіод. В цьому випадку диск буде як відбивач. В свою чергу, щоб вирізати відповідний диск, вам знадобиться простий паперовий шаблон. Можете зробити його самостійно. Розраховуйте його діаметр виходячи з діаметра світлодіода (приблизно 5 міліметрів). Потім намалюйте шаблон і за допомогою ножиць виріжте його прямо по контуру. Після цього зафіксуйте шаблон на заздалегідь підготовленому алюмінієвому листі за допомогою клею. Далі виріжте алюмінієвий коло відповідно до контуром шаблону і зробіть дірочки на отриманому колі за допомогою діркопробивача.
4
Зберіть світлодіоди воєдино. Для цих цілей вам знадобиться невелика підставка. Покладіть на неї диск. Якщо ж ви не можете знайти підставку, то можете використовувати замість неї будь-який шматок труби, найбільш відповідною по діаметру. Далі вставте світлодіоди ніжками вгору в дірки алюмінієвого кола. При цьому постарайтеся встановити їх так, щоб катод від одного світлодіода знаходився поруч з анодом другого. Таким чином вам буде простіше їх спаяти.
5
Капніть невелику кількість клею між світлодіодами. Врахуйте, що клей не повинен стикатися з ніжками світлодіодів. В іншому випадку при споюванні клей виділить шкідливий дим, який є дуже шкідливим для слизової очей. Після цього необхідно спаяти ніжки ламп, плюс до мінуса.