Як підключити Вебасто. дозуючий насос мерседес.

Переваги установки передпускових підігрівачів в холодну пору року очевидні: легкий запуск двигуна, швидке досягнення робочої температури, зменшення зносу і витрати палива на прогрів автомобіля, зниження викидів токсичних речовин. Перші автономні опалювачі, розроблені фахівцями компанії Webasto, сподобалися багатьом, так що назва компанії навіть стало ім'ям прозивним - Вебасто. І все ж встановити автономний рідинний підігрівач Webasto непросто.
Вам знадобиться
  • Предпусковой підігрівач Webasto, блок управління, таймер, паливний дозуючий насос, запобіжники, шланги, дроти, кабелі, хомути, гвинти, антикорозійна мастило, струбцини, дриль, динамометрический (моментний) ключ, ємність під охолоджуючу рідину, охолоджуюча рідина.
Інструкція
1
Вимкніть і зніміть акумуляторну батарею. Зніміть повітряний фільтр, абсорбер і захист картера двигуна.
2
Відкрийте кришку бака з паливом, провентилюйте. Приберіть із салону заднє сидіння.
3
Відзначте положення кронштейна з пусковим підігрівачем. Вмонтовуйте його вертикально в моторному відсіку з боку бензобака. Просвердлите отвори для кріплення. Закріпіть кронштейн гвинтами, попередньо знявши Webasto. Прикріпіть пусковий підігрівач на місце.
4
Підключіть Webasto до охолодному контуру автомобіля. Хомути на шлангах затягуйте з моментом 2,0 + 0,5 Нм. Шланг, що з'єднує двигун з радіатором нагрівника салону, затисніть струбцинами. Поставте під це місце ємність для зливу антифризу. Розріжте шланг.
5
Шланг охолоджувальної системи, що йде від двигуна, з'єднайте з входом в передпусковий підігрівач. Шланг, що виходить з Webasto, підключіть до того кінця, який йде на вхід радіатора отопітеля салону. Використовуйте входять до комплект передпускового підігрівача сполучні пластикові трубки і хомути.
6
Зробіть відвід вихлопних газів. Надіньте за допомогою хомута на вихлопної патрубок передпускового підігрівача випускний трубопровід. Прокладіть його від обігрівача до передньої стінки кузова так, щоб він не торкався гумових і пластикових деталей. Направте зріз вниз. Закріпіть хомутом.
7
Вставте трійник Webasto в паливопровід зливу і затягніть з'єднання хомутами. Прокладіть паливопровід передпускового підігрівача таким чином, щоб захистити його від стирання і механічного пошкодження. Прикріпіть шланг пластиковими хомутами до деталей кузова.
8
Встановіть паливний насос Webasto за допомогою що входить в комплект металевої пластини, амортизатора і гумового хомута. Підключіть насос до вже прокладеному паливному шлангу і до паливного штуцера передпускового підігрівача за допомогою сполучних трубок і хомутів.
9
Прокладіть електричний кабель від обігрівача до паливного насоса і за допомогою штекера підключіть його.
10
Закріпіть блок управління Webasto в максимально сухому і чистому місці за допомогою пластини і гвинтів. Підключіть обігрівач Webasto до контролера.
11
Прикріпіть держателі колодки запобіжників Webasto гвинтами-саморізами. Надіньте на них колодку.
12
Встановіть акумулятор на місце. Підключіть живлення передпускового підігрівача Webasto.
13
Підключіть АКБ. Все, що було на початку робіт демонтовано, встановіть на місце. Перевірте всі шланги, трубопроводи, дроти, їх роз'єми і з'єднання на міцність. Закріпіть те, що погано зафіксовано.
14
Запустіть двигун, видаліть повітряну пробку з системи охолодження. Вимкніть двигун. Долийте охолоджуючу рідину.
15
Увімкніть опалення салону на обігрів і знову заведіть автомобіль.
Корисна порада
Шланги прокладайте без заломів, місця схильні тертю захистите насадками, зроблені з розрізаного паливного шланга.Все нові отвори покрийте захисної антикорозійним змащенням, щоб уберегти їх від корозії.