Як ремонтувати Ford.

Ford вважається надійним автомобілем з високими технологічними характеристиками. І саме тому потребує грамотного зверненні і регулярному технічному обслуговуванні. Щось можна зробити самостійно, а якісь роботи краще доручити виключно спеціалізованим центрам.
Вам знадобиться
  • Інструкції по ремонту, готові запасні частини, універсальний інструмент.
Інструкція
1
Купіть книгу-посібник з ремонту автомобіля Ford. Там є не тільки покрокові інструкції з ілюстраціями, а й переліки можливих несправностей і рекомендації по їх усуненню. Деякі видання можна знайти на спеціалізованих сайтах.
2
Проведіть планове технічне обслуговування. До нього відноситься заміна ременя ГРМ і одночасна переустановка сальників та помпи, огляд головки блока циліндрів і завмер компресії в двигуні внутрішнього згоряння. Змініть прокладки клапанної кришки, колектора впуск/випуск і піддону, свічки запалювання, опори і датчики управління ДВС. Ремонт двигуна - це самий складний і дорогий ремонт, який може трапитися з вашою машиною.
3
Приведіть у порядок трансмісію. Замініть масло в коробці передач, внутрішній і зовнішній шарнір рівних кутових швидкостей (ШРУС), датчик швидкості і заднього ходу. Прокачайте зчеплення.
4
Огляньте передню підвіску. Мова може йти про заміну підшипників передніх маточин, важелів, амортизаторів, опорних підшипників, передніх стійок стабілізатора і т.п. Змініть гальмівну рідину, перевірте відповідні колодки і диски.
5
Відрегулюйте рульове керування. Може знадобитися заміна рульових тяг, наконечників, рейки, трубок і насоса гідропідсилювача керма. Виставте сход-розвал.
6
Перевірте задню підвіску. Все амортизатори, підшипники, колодки, стійки і втулки стабілізатора потребують періодичної заміни, як і трос ручника. Найбільш трудомісткими є роботи на важелях задньої підвіски.
Корисна порада
Робіть планове технічне обслуговування через кожні 20 тисяч кілометрів пробігу. При несподіваною поломки звертайтеся до спеціалізованого сервісного центру.