Як поміняти днище.

Влітку дороги дуже часто ремонтують, а взимку посипають сіллю. Все це негативно позначається на автомобілі, викликаючи появу корозії на днище , там же утворюються вм'ятини, подряпини, а то й прориви в металі. Подальші поїздки на такій машині стають вкрай небезпечними, тому дана проблема вимагає негайного рішення.
Вам знадобиться
  • Листи металу (бажано оцинковка або нержавіюча сталь), болгарка, герметик, дриль, заклепковий пристрій, шліфувальна машинка й антикорозійні речовини.
Інструкція
1
Проведіть ряд підготовчих робіт. Ретельно вимийте автомобіль і просушіть на відкритому повітрі. Чисту машину ремонтувати набагато зручніше, особливо працювати з днище м. Звільніть салон авто від сидінь, килимків і всього зайвого. Розташуйте техніку в зручному для проведення робіт місці.
2
Спочатку ретельно огляньте днище і виявите характер проблеми. Якщо це звичайні вм'ятини, то просто виконайте отвори і зі зворотного боку простукаєте метал, щоб він встав на місце. Якщо ж днище атакувала іржа, то тут доведеться витратити трохи більше часу і сил.
3
Попросіть кого-небудь допомогти, так як деякі роботи зажадають наявності другої пари рук. Поодинці ви, може, й впораєтеся, але витратите багато часу. Демонтуйте всі сторонні деталі на час проведення робіт, які будуть вам заважати при заміні днища.
4
Болгаркою виріжте ділянки днища, які вразила корозія. Не шкодуйте метал, не залишайте іржу, оскільки з часом вона буде поширюватися, і ремонт доведеться повторювати. Цінуйте свій час.
5
З листів металу виріжте так звані «латки» - заплатки, якими будуть закриті отвори. Заготовки при цьому робляться з припуском по 2 сантиметри з кожного боку. Проробіть по периметру латок чотири отвори під заклепки. Потім прикладіть лист металу до отвору і припаяйте його. Після цього поставте заклепки і ретельно обточити краю шліфувальною машинкою.
6
Не забудьте обробити стики герметиком, наприклад, епоксидною смолою. І останнім етапом зробіть антикорозійну обробку металу і поверніть на місце демонтовані деталі. Після подібного ремонту автомобіль прослужить ще кілька років. Але якщо вам потрібна гарантія і більш якісний ремонт, то має сенс звернутися в салон.