Як відремонтувати мопед.

Мопед , як і будь-яка інша техніка, з часом ламається. І тут власник техніки встає перед вибором: купити новий засіб пересування або ж відремонтувати старе. Тут все залежить від характеру і масштабів поломки. Якщо вони незначні, то має сенс провести ремонт своїми силами.
Вам знадобиться
  • Ключі, викрутки, шило, лещата, молоток і щипці.
Інструкція
1
Огляньте свій несправний мопед і визначте, які деталі потребують заміни або ремонту. Нові краще замовити в майстерні або в спеціалізованому магазині. На деталі не скупіться - вони багато разів окуплять себе в майбутньому, до того ж, від їх якості залежить ваша безпека на дорозі. Запросіть більш досвідченого товариша допомогти вам в ремонті.
2
Спочатку ретельно вимийте і просушіть свій мопед. Демонтуйте елементи, які завадять вам в процесі ремонту. Якщо пошкоджені деталі відрізняються малими розмірами, то має сенс віднести їх на стіл - так вам буде набагато зручніше ними займатися.
3
від'єднати окремі елементи мопеда, запам'ятовуйте їх послідовність. Не забувайте, що в кінцевому підсумку всю конструкцію доведеться збирати назад. Демонтуються деталі промивайте в бензині або протирайте тканиною, змоченою в ньому. Почніть розбирати з передніх коліс, пильовика і стійок. Оглядайте навіть найдрібніші елементи, які цілком можуть вплинути на експлуатаційні якості мопеда.
4
Якщо деталь сильно заіржавіла або має видимі дефекти - відколи, погнутости, вм'ятини, без роздумів замінюйте її. Довго вона не прослужить. Після того як ви все уважно оглянули і зняли пошкоджені частини, ретельно змастіть кожну деталь.
5
Зберіть конструкцію в зворотному порядку, замість старих деталей поставте нові Постарайтеся не забути навіть найдрібніші деталі - вони не менш важливі, ніж ті ж колеса і кермо. Краще не розтягувати ремонт на тривалий час, по можливості, зробіть все за день-два. Інакше легко щось забути або розгубити дрібні деталі.
Зверніть увагу
Дані поради здатні допомогти лише в тому випадку, якщо поломка торкнулася тільки окремі деталі стійки. Якщо ж у вас, наприклад, «полетів» мотор, полагодити його самостійно ви навряд чи зможете, і візит в салон стане неминучий.
Минає якийсь час - і ви розумієте, що пора ремонтувати ваш скутер. Найкраще, звичайно ж, звернутися до професіоналів, тоді ваші ремонтні роботи не затягнуті і ви будете впевнені в їхній якості. Але деякі деталі, все ж, можна спробувати відремонтувати самостійно.
Інструкція
1
Щоб відремонтувати передні стійки амортизатора, необхідно спочатку зняти їх зі скутера. Для цього спочатку зніміть переднє колесо і звільніть обидві стійки. Відкрутіть гайки, вийміть їх, а потім вже витягуйте спочатку одну, а потім і іншу стійку. Очистіть з них бруд і промийте в бензині.
2
Зніміть гумовий пильовик зі стійки. Далі дістаньте стопор з гнізда. Робіть це за допомогою шила або дуже тонкої викрутки. Затискайте хромований шток в лещата. Стійку ставте зручним чином і намагайтеся тягнути. Вставте заздалегідь підготовлену вісь в отвір для осі колеса, бийте по ній молотком, у напрямку виходу штока назовні. Але будьте обережні. Вдарте всього пару раз, і конструкція сама зрушиться з місця. Все акуратно вийміть, прочистите і огляньте. Промийте добре цей вузол в бензині. Зніміть втулки з штока і оцініть їх знос.
3
Після цього зніміть з штока пружину заспокоєння. У стійці залишилася головна пружина, її необхідно дістати, і не забудьте при цьому в самій глибині гумовий відбійник. Скористайтеся довгою викруткою або вузькими щипцями. Після цього очистіть ретельно внутрішню поверхню стійки.
4
Після розбирання і перевірки запчастин можете вдосконалити свої стійки. Для цього поставте по дві пружини клапанів від машини в ряд на амортизацію, а також по одній пружині на заспокоєння в окрему стійку. Використовуйте при цьому наждачний розгортку в електродриль.
5
Далі переходите до виготовлення нових втулок. Цю роботу доручіть досвідченому токарю. Віддайте йому шток, старі втулки зі стійкою. Врахуйте, що виготовляти втулки з алюмінію не можна, так як вони моментально прийдуть в непридатність.
6
Після цього перевірте шток. Не турбуйтеся, якщо він виявився іржавим. Але якщо ви, все ж, хочете замінити його, тоді замовте новий на заводі.
7
І заключна процедура - ретельна мастило. Просвердлите в нижній втулці, яка знаходиться в самому низу стійки, невеликі отвори, площею близько 0.5 кв.см. Тоді масло з дна стійки не перешкоджатиме роботі пружинного механізму.
8
Після цього зберіть стійку в зворотному порядку. Не забудьте в першу чергу поставити гумовий відбійник. І обов'язково перевірте, поставили ви на місце стопорне кільце.