Як видалити особисту сторінку. Як тимчасово видалити сторінку в контакті.

Спілкування в мережі, знайомство з новими людьми, участь в групах і спільнотах ... Все це цікаво до пори. А може вас замучили постійно нав'язують «друзі» або «гості»? І тоді ви вирішуєте покинути сайт.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - реєстрація в соціальній мережі.
Інструкція
1
Процес видалення профілю з сайту практично ідентичний у всіх соціальних мережах. Для цього потрібно з особистої сторінки зайти в меню «Налаштування» і вибрати пункт «Змінити дані», після чого клікнути посилання «Видалити сторінку ». Однак незважаючи на схожість вироблених дій на кожному сайті свої секрети «відходу».
2
Припинити користуватися послугами «Однокласників» можна таким чином. Під головною фотографією на особистій сторінці знайдіть пункт «Ще», клікніть на нього і перейдіть до розділу «Регламент». Він розташовується в самому низу сторінки. Знайдіть напис «Відмовитися від послуг» та клікніть на неї.
3
Для видалення свого профілю з Рамблера зайдіть на особисту сторінку , виберіть розділ «Налаштування». Перейдіть до пункту "Видалення анкети" і натисніть відповідне посилання. Заховати аккаунт від інших користувачів можна шляхом управління особистими настройками. Для цього з основного меню «Налаштування» перейдіть до пункту «Участь у пошуку» і приберіть галочку з розділу «Участь». Також ви можете тут відключити будь-яку частину вашої сторінки, користуючись кнопками «Знайомства», «Автопортрет» та іншими. При необхідності ви в будь-який момент зможете включити всі пункти сторінки.
4
Прибрати профіль «Вконтакте» можна також з особистої сторінки. Відкрийте знаходиться зліва пункт «Мої налаштування». Перейдіть у розділ «Конфіденційність». У пункті «Хто може дивитися мою сторінку » в кожному рядку замініть напис «все користувачі» на параметр «тільки я». Натисніть «Зберегти».
5
Після проведених операцій на сторінку зможете дивитися тільки ви, іншим користувачам вона буде недоступною. Якщо ви на протягом тридцяти днів не будете заходити на сайт, сторінка буде видалена повністю. Якщо протягом цього часу ви відкриєте сайт, процедура видалення буде перенесена ще на тридцять днів.
6
Як варіант, можна використовувати повну заміну всіх даних на нечитабельним поєднання букв, цифр і спеціальних знаків. Видаліть всі фотографії. Поміняйте електронну адресу на неіснуючий. І забудьте про сторінку . Незабаром ваш аккаунт буде видалений з бази адміністрацією сайту.
7
Свою сторінку ви також можете «подарувати» своєму другові чи знайомому, ще не зареєстрованій в соціальній мережі. Вкажіть замість своїх даних його, замініть фотографію, спільноти, дату народження, особисті дані. І все - проблема з видаленням знята. У вас сторінки на сайті немає, у вашого друга - є.
8
Якщо не виходить самостійно видалити профіль, напишіть у службу підтримки.