Як налаштувати аську в айфоне.

Завжди мати можливість зв'язатися з колегами по ICQ - велика перевага, якщо ваш офіс працює в он-лайн режимі. Apple iPhone створений спеціально для безперервної роботи в інтернеті, щоб і у від'їзді ви могли керувати трудовим процесом. Розглянемо, як налаштувати аську в айфоне за допомогою програми Apollo IM.
Інструкція
1
Перед тим як налаштувати аську в айфоне, підключіть інтернет-з'єднання. Запустіть вже наявний в iPhone Installer.app, відкрийте вкладку Sources. Натисніть на кнопку Edit, потім Add. Введіть у вікні адресу: http://www.stariy.com/app/. Потім натисніть Done і Refresh. В iPhone з'явиться нове джерело Stariy.COM.
2
У вкладці Install відкрийте папку Stariy.COM. Встановіть пакет BSD Subsystem. Для цього підтверджуйте установку натисненням на кнопку Install. Після інсталяції вимкніть і увімкніть Apple iPhone.
3
Запустіть Installer.app, перейдіть на вкладку Install, відкрийте папку Stariy.COM. Встановіть програму «Apollo IM (RUS)», підтверджуючи інсталяцію натисканням кнопки Install .. На головному екрані iPhone знайдіть іконку програми, натисніть на неї. Виберіть Add, потім ICQ.
4
Для завершення налаштування аськи в айфоне збережіть свій номер ICQ і пароль. Зверніть увагу, що нік вводити не потрібно. Активуйте обліковий запис ICQ, для цього натисніть Log In.
5
Якщо в процесі настройки аськи в айфоне з'явиться повідомлення: «Could not connect to authentication server: No route to host», то перевірте, чи є інтернет з'єднання і чи немає проблем з файлом Hosts . При необхідності встановіть патч IM Chat 1.1.3 Fix, його ви знайдете в папці All Packages програми Installer.app
6
Відправте тестове повідомлення користувачу. У вас не повинно виникнути проблем з набором тексту російською мовою і відображенням імен. Ви будете бачити ті контакти, які не приховані і знаходяться в мережі. Контактний лист підхопили з сервера, так що вам не потрібно буде вводити імена користувачів.
7
Повідомлення від поточного користувача ICQ в Apollo IM відображаються у вигляді чату. Повідомлення від іншого користувача з'явиться у вигляді спливаючого вікна. Коли програма працює у фоновому режимі, то у ярлика відображається кількість прийнятих непрочитаних повідомлень.
Красивий, зручний, технічно досконалий - все це iPhone, бажаний і обожнюваний багатьма телефон компанії Apple. iPhone здатний розважити свого господаря не тільки музикою або фільмами, а й інтернет-контентом. На телефон також можна встановити ICQ месенджер.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - встановлена на комп'ютері програма iTunes;
  • - встановлене на телефоні додаток Installer.
Інструкція
1
Запустіть додаток Installer, встановлене на iPhone. Знайдіть напис Sources. Відкрийте вкладку і клікніть на Edit - цю кнопку можна побачити у верхньому куті праворуч. Після цього натисніть на пункт Add. Це необхідно, щоб додати нове джерело для додатка Installer. Заповніть порожнє поле, ввівши адресу: http://www.stariy.com/app. Для того щоб перевірити правильність доданої посилання, натисніть Refresh. Список джерел повинен оновитися.
2
Знайдіть і встановіть BSD Subsystem. Почекайте деякий час, поки пакет закінчить установку. Це буде легко визначити, оскільки відразу після успішного завершення відбудеться автоматичне переміщення файлового менеджера в кореневу папку Install. Тепер необхідно перезавантажити телефон.
3
Знову запустіть додаток Installer. В папці Stariy.com необхідно знайти і запустити установку файлу Apollo IM (rus) - російськомовного клієнта для месенджера ICQ. Після установки програми та після того, як на головному екрані з'явиться іконка, одним натисканням активуйте програму і виберіть пункт Add. У меню, відзначте ICQ.
4
У меню, реєстрації ведіть облікові дані, якщо програма ICQ вже була встановлена на десктопний комп'ютер, планшет або будь-яке інше пристрій. У разі якщо програма ICQ встановлюється перший раз, пройдіть всю процедуру реєстрації та отримаєте універсальний номер. Зверніть увагу на той факт, що при введенні облікових даних вже існуючого аккаунта в поле "логін" потрібно вводити не ник, а номер ICQ, що складається з дев'яти цифр.
5
Перевірте роботу встановленого додатка. Для цього запустіть його і стежте за повідомленнями мережі. Можливо, що з'явиться застереження програми про відсутність з'єднання з інтернетом. Якщо подібна помилка повторюватиметься, встановіть патч IM Chat 1.1.3 Fix.