Як перевірити іммобілайзер. іммобілайзер на калину ціна.

Іммобілайзер - ефективне електронне протиугінний автомобільне пристрій, який при включенні розриває одну або кілька найважливіших електричних ланцюгів автомобіля, тим самим перешкоджаючи угону. Зазвичай таким чином відключається стартер, система запалювання або двигун.
Інструкція
1
Іммобілайзер складається з блоку управління, електромагнітного реле і ключа. Він створюється в розрахунку на те, що його включення і виключення доступно лише власнику автомобіля. Зазвичай для розблокування іммобілайзера використовується електронний кодовий ключ. У деяких випадках можуть використовуватися моделі з ручним набором коду.
2
Для того щоб такий іммобілайзер відключити, необхідно вставити кодовий ключ в спеціальне гніздо. Там, де передбачений ручний набір коду, відключення іммобілайзера проводиться шляхом введення коду, встановленого власником автомобіля. У разі виходу з ладу іммобілайзера або несанкціонованого відключення блокування зберігається. Всі сучасні іммобілайзери після закінчення певного терміну, коли не проводилося ніяких дій власником, автоматично беруть автомобіль під охорону.
3
Сьогодні в світі виробляється величезна кількість автомобільних охоронних систем, кожна з яких має свої особливості. Так, найбільш комфортними вважаються дистанційні іммобілайзери, автоматично відключають охорону при наближенні «свого» ключа.
4
Процес включення іммобілайзера можна проконтролювати за допомогою спеціального таймера. Така опція дуже зручна для автовласників, змушених залишати автомобіль в місцях, де угон найбільш доступний і на час тривалої стоянки. Багатьох водіїв не без підстави цікавить питання, як поведе себе іммобілайзер у випадку, якщо викрадачеві вдасться його відключити. Системи все одно залишаться блокованими.
5
Щоб відключити протиугінну систему, зловмисникові доведеться розкривати капот, тому на багатьох підприємствах автосервісу, що спеціалізуються на установці протиугінних систем, паралельно посилюється захист капота. Можливий ще один спосіб управління комутаційним пристроєм - по радіоканалу, що надає їм ще більшу надійність.
Іммобілайзер - протиугінний пристрій, ніяк не видає зловмисникові своєї присутності. Сучасні прилади мають безконтактну систему управління, яка не дозволяє викрадачам сканувати сигнал.
Іммобілайзер - пристрій, що встановлюється в автомобіль для запобігання його викрадення. Як і сигналізація, він позбавляє автомобіль рухливості, але на відміну від останньої, свою присутність зловмиснику не видає. Для активізації пристрої використовується брелок, сенсор або мітка.

Види пристроїв

Активізація багатьох видів даних пристроїв відбувається при відкриванні дверей водія. Якщо блок не вважає мітку, то двигун затихне через деякий час. Найбільшого поширення набули сенсорні і активирующиеся від мітки іммобілайзери. Всі інші види або застосовуються рідко, або перестали відповідати сучасним протиугінним вимогам. Мова йде про кодових пристроях або тих, які відкриваються кодовим ключем, або біокодових, що вимагають сканування відбитку пальця.

Пристрій іммобілайзера

1. Блок управленія.2. Реле блокування. Найбільшою ефективністю відрізняються цифрові реле блокування. Вони не зв'язуються безпосередньо з основним блоком, а взаємодіють за допомогою радіосигналу або штатної проводки. Системи останнього покоління працюють на чистоті 2,4 Гц, що позбавляє викрадачів можливості сканувати сигнал. Проте, в деяких пристроях основний блок суміщений з реле.3. Сенсорний датчик, мітка або ключ. Видаливши основний блок або видворивши господаря з автомобіля, викрадач все одно не зможе на ньому виїхати - авто залишиться нерухомим, тому як через невеликий відрізок часу реле блокування замкне потрібну ланцюг. До основних ланцюгах блокувань відносяться бензонасос, запалювання, форсунки і стартер.Некоторие водії вже встигли гідно оцінити новинку автомобільної охоронної системи - іммобілайзер з безконтактним управлінням системою. В такому автомобілі антена захована під обшивку салону, а управління здійснюється за допомогою картки або брелока. Як тільки господар авто піднесе брелок до захованої антени, система зніметься з охорони і розблокує всі ланцюга. Якщо управління здійснюється за допомогою карти, водієві взагалі нічого не потрібно робити, головне - це взяти карту з собою, і система по ній «дізнається» свого господаря. Природно, що приймаються карткою і брелоком сигнали від антени кодовані, а самі транспондери «вічні», тобто елементів живлення в них немає.