Як висловлювати свої думки.

Все, що створено людськими руками, є вираженням чиєїсь думки . Особливо яскраво думки проявляються через ті види діяльності, в яких людина діє вільно, без чийогось впливу і контролю. Деякі люди не знають, як виразити себе, але цьому можна навчитися.
Інструкція
1
Пробуйте себе в усній і письмовій мові. Усне мовлення передбачає активне спілкування з іншими людьми. Якщо вам є чим поділитися і люди із задоволенням вас слухають, - це ваша сфера діяльності. При цьому не обов'язково винаходити щось нове. Свої думки або ідеї можна висловлювати, наприклад, через читання віршів інших авторів. Ви напевно помічали, що один і той же вірш, прочитане різними людьми, звучить зовсім по-різному. Це і є вираз думок різних людей.Пісьменная ж мова дає вам ще більше можливостей. Ви можете стати автором оповідань чи просто писати людям підбадьорливі листи. Можна вести цікавий блог або писати сценарії для відео-роликів. Навколо так багато цікавого. Поспостерігайте, чим зайняті інші і спробуйте зробити те ж саме.
2
Спробуйте виразити себе в музиці, живописі, скульптурі, фотографії та інших видах мистецтва. Нічого страшного, якщо ви не володієте чимось досконало і тільки робите перші кроки. Подивіться в бібліотеці добре ілюстровані довідники. Сходіть на концерти та виставки. Коли у вас з'явиться бажання спробувати чимось займатися, не заглушає цю потребу душі. Спочатку висловлюйте думки просто для себе. А потім вдосконалюйтесь в обраному напрямку, щоб донести свої думки до інших людей.
3
Якщо дозволяє здоров'я, займіться яким-небудь видом спорту. Спорт - прекрасна можливість для вираження індивідуальності. Любителі спорту, глядачі, отримують багато натхнення, просто спостерігаючи за спортсменами, їх боротьбою над своїми слабкостями. Перемагаючи себе, ви відкриваєте хороші думки багатьом людям.
4
Садіть дерева, організуйте фонд добрих справ, створіть тимурівський команду. Абсолютно в будь-якому віці можна виражати свої думки через громадську діяльність. Для цього не потрібні чиїсь підказки, накази та контроль. Ви можете вільно вибрати те, що вам до душі і зайнятися цим негайно.
Зверніть увагу
Відсутність бажання виражати себе в якій-небудь діяльності - страшна трагедія для особистості. Якщо так відбувається, можна почитати історії життя знаменитих художників, поетів, музикантів, щоб надихнутися їх переживаннями і перемогами.
Корисна порада
Коли знайдете відповідний спосіб вираження своїх думок, якнайбільше вивчайте творчість інших людей. Це допоможе вам відточувати свою майстерність.