Як встановити дизель на УАЗ. встановити на уаз діельний двигател.

Масова популярність дизельних двигунів в легковому автотранспорті - відносно нова тенденція. Підвищений інтерес до дизельних двигунів пояснюється інноваціями у сфері моторобудування: знизився витрата палива, підвищилася екологічність їх і динамічність, а також значно покращилися багато інших показників. Сьогодні дизель встановлюють на різні автомобілі, у тому числі і на УАЗ.
Вам знадобиться
  • - дизельний двигун;
  • - ключі;
  • - болти;
  • - моторне масло;
  • - підйомний пристрій;
  • - рідина для системи охолодження.
Інструкція
1
Встановіть стартер з кронштейном передньої опори дизеля і затягніть всі їхні болти.
2
Потім, скориставшись підйомним механізмом чи сторонньою допомогою, помістіть дизельний двигун і коробку таким чином, щоб у першу чергу увійшов картер коробки передач. При цьому кронштейни задніх опор дизельного двигуна повинні збігатися з точками кріплення до кузова УАЗ а, а настановні виступи - перебувати на зворотному боці кронштейнів, що виконує роль опор дизеля.
3
Встановіть поперечну передню балку. Потім все кріпильні болти змастіть моторним маслом, встановіть їх в пази і затягніть. Пам'ятайте, що до повної затяжки болтів на поперечну балку не повинен діяти ніякої вагу.
4
В гнізді поперечної балки встановіть гумовий блок, а після вставте з оборотної сторони поперечної балки кріпильні болти і затягніть їх. Потім опустіть силовий блок на передбачене для нього місце (прослідкуйте за тим, щоб всі напрямні виступи розміщені були на передній опорі в спеціальних, передбачених для них виїмках).
5
Після того як від'єднайте підйомний пристрій, підключіть до автомобільного кузову провід «маси». Потім перевірте механізм перемикання передач і роботу коробки передач в автомобілі, обладнаному коробкою передач з ручним перемиканням. Якщо це необхідно, відрегулюйте трос перемикання.
6
Підключіть проводку заднього ходу і датчика спідометра. У тому випадку якщо це передбачено конструкцією автомобіля УАЗ, встановіть робочий циліндр зчеплення і видаліть з гідравлічної системи цього приводу повітря.
7
В систему охолодження додайте рідину, дотримуючись при цьому необхідну концентрацію антифризу. Потім укладіть джгут електропроводки, розташовуючи його подалі від вузлів з високою температурою. І нарешті, підключіть трос дросельної заслінки і перевірте роботу встановленого дизельного двигуна.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не розкривайте контур циркуляції охолоджуючої рідини!
Корисна порада
Якщо автомобіль обладнаний системою турбонаддува, то будьте гранично уважні з системою подачі повітря: не допустите попадання сторонніх предметів під впускний отвір турбонагревателя, оскільки це може привести до виходу з ладу турбокомпресора.