Як упізнати модель сигналізації.

Неможливо уявити сучасний автомобіль без сигналізації . Сьогодні існує безліч моделей такої охоронної системи, кожна має свої характеристики та інструкції по застосуванню.
Інструкція
1
Не завжди інструкція знаходиться під рукою і часто буває просто загублена. Щоб зуміти усунути виниклу несправність або терміново відключити систему, потрібно знати, яка саме модель була встановлена на автомобілі. У першу чергу уважно вивчіть брелок. Найчастіше на ньому пишеться назва сигналізації . Уточнивши назву, можна по каталогу охоронних систем в інтернеті визначити модель і роздрукувати інструкцію. Кожна сигналізація, навіть одного модель ного ряду, в чомусь обов'язково розрізняється, інакше втрачається сенс встановлювати охорону. Кожна інструкція відповідає тільки однієї певної моделі.
2
Буває, що важко прочитати назву через потертостей на брелоку або напис взагалі відсутня. Тоді доведеться шукати блок сигналізації , на якому вказана її модель і марка. Для цього розберіть нижню частину торпедо: від світлодіода, встановленого на торпедо, мається проводок, провідний безпосередньо до блоку.
3
Є й інші способи визначення моделі. Брелки відрізняються розмірами, формою і кількістю кнопок, малюнками на кнопках, розташуванням світлодіода та іншими елементами. Якщо на брелоку, наприклад, три кнопки, то це брелок моделі City, Captal, Continent, Comfort, Evolution2-Slave/GSM і, відповідно, моделі другого покоління City2-Slave, Capital2-Slave Evolution2, City2, Capital2, Continent2, Country2 і Comfort2.
4
Охоронні системи Evolution2 мають дві кнопки - постановка охорони та зняття охорони. Брелоки з чотирма-п'ятьма кнопками з'явилися пізніше 2009 року: Absolute, Avita, Python, Rattler; мають 6-8 кнопок моделі Megatronix, Autostart, Autopage, Code Alarm, Leopard LEO. За відсутності мікрохвильового датчика можна визначити модель City/Capital.
5
За дачі тривожного сигналу - моделі Continent і Comfort (почергове миготіння). За кольором червоного світлодіода розрізняють моделі з цифрою 2; синій колір - модель з цифрою 3.
6
Для візуального визначення моделі зверніться на сайт vovik8@gmail.com. Там представлені брелки з описом і фото практично всіх моделей. «Впізнання» брелка дається за кількістю кнопок, зовнішньому вигляду. Це значно полегшить пошук потрібної документації.
Знати, яка модель сигналізації встановлена на вашому автомобілі, необхідно для екстреного відключення, програмування, усунень несправностей. У кожної охоронної системи свої технічні характеристики, і для дій з ними вам потрібна інструкція, яку завжди треба возити з собою в машині.
Вам знадобиться
  • Брелок від сигналізації
  • Викрутка
Інструкція
1
Навіть в одному модель ном ряді сигналізацій є технічні відмінності, які притаманні кожній системі окремо. Це зроблено для забезпечення ще більшої безпеки охоронних систем. Тому, якщо ви хочете внести зміни в роботу сигналізації, вам треба скористатися інструкцією строго від даної моделі сигналізації.
2
Є кілька способів визначити, яка саме модель сигналізації стоїть на вашому автомобілі. Почніть з брелока. Більшість виробників вказують на ньому назву сигналізації. Але крім назви є ще й модель . У цьому випадку можна скористатися каталогом автомобільних охоронних систем в Інтернеті. По назві сигналізації і виду брелока можна знайти саме модель . Там же скачати і роздрукувати інструкцію з встановлення або експлуатації.
3
Якщо брелок не зберігся, на ньому немає або не читається назва, можна визначити модель по блоку сигналізації. Він захований під торпедо. На торпедо встановлений світлодіод, від якого йде дріт до блоку. Для пошуку блоку по дроту доведеться розібрати нижню частину торпедо. На самому блоці повинна бути вказана і марка сигналізації, і її модель .